Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ICQ w konnekcie? kiedy?
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
Lizard
Witam! jestem wiernym uzytkownikiem konnekta, lecz jedna rzecz caly czas mnie nurtuje, kiedy bedzie icq w konnekcie a i czy wogogole bedzie? smile.gif
piotr.ek
ICQ jest w K od dawna juz - read it.

A ze od pupy strony, to inna bajka wink.gif
Hipoteza
Ok... wiem, że temat był poruszany dawno... ale może ktoś się pojawi i... HELP!!! To że ICQ jest w konnekcie od dupy strony to daje się zauważyć... ale od tej strony coś czasem działa, a mi nie działa w ogóle. Próbuje sie bawić w te nieszczęsne transporty, ale chyba jestem za chuda w uszach... ale litości! ile można kombinować- już któraś nocka mi złazi na łażeniu po necie i szukaniu rozwiązania- niby zaczyna działać, a po przelogowaniu konnekta znowu kupa... Niech ktoś wymysli wreszcie wtyczkę na ICQ, plizzz, albo jak debilkowi wytłumaczy jak mam z tym niszczęsnym transportem powalczyć, bo mnie już trafiać zaczyna ;(
Akira
Trial już ją robi... Teraz czekamy z utęsknieniem na nią smile.gif
Hipoteza
To super, znaczy będą powody do mruczenia smile.gif Po zabawach z różnymi komunikatorami, konnekt póki co jest na mojej liście pierwszy i tylko tej wtyczki brakuje mi na razie do pełni szczęścia... choć jak wiadomo w miarę jedzenia apetyt rośnie tongue.gif
sid
poczekamy 5-6 miesiecy i bedzie
ved
@Hipoteza: synchro do serwera masz wlaczone? Jak masz do K to nie zadziala:)
Hipoteza
Tak jest. Ale spox, w przyszłym tygodniu będę miała więcej czasu, to spróbuję zrobić kolejne podejście. Może wreszcie coś wymyślę, a jeśli nie, to może przynajmniej skojarzę się na tyle, żeby opisać dokładnie co robię i w którym miejscu utykam na ament... i wtedy na pewno powrócę z pytaniem...
Chyba że ktoś chciałby mnie zaskoczyć i na przykład za dwa dni byłaby nowiutka, śliczna wtyczka ICQ rolleyes.gif
Ech... marzy mi się tongue.gif
sid
//Nie cytuj ostatniego posta...

daj mi namiary i wszystkie zgromadzone materiały na temat protokolu icq, to zobaczymy
Hipoteza
To a propos zaskoczenia mnie wtyczką? rolleyes.gif
neox2
QUOTE(piotr.ek @ 29.07.2005 - 12:50) *

ICQ jest w K od dawna juz - read it.

A ze od pupy strony, to inna bajka wink.gif


Ten link nie działa, a przydałoby mi ICQ obłsugiwane przez konnekta...
Jeśli ktoś mógłby podać linka do takowej wtyczki, to byłbym wdzięczny.
stranded
z tym jabberem i całym tym opisem to sobie możecie, lol. tam jest jeszcze chrome.pl który już dawno nie działa
ciolo
http://www.chrome.pl nie działa ?
szczeniak191
a propo chroma.. nie wiecie jak zarejestrowac tam konto ?

probuje przez konnekta ale ciagle wywala jakis blad ze server zwrocil 405 czy tam 401 :/
stranded
hmmm dziwne ostatnio czytalem gdzies newsa (nie pamietam serwisu) ze chrome.pl zaprzestal dzialalnosci ohmy.gif (nawet moje konto przez konnekta odmawiało współpracy - stranded@chrome.pl)

moze byla reaktywacja, sorry nie wiedziałem, co nie zmienia jednak faktu, że jabber jest do niczego jeśli ktoś oczekuje funkcji ICQ
ved
chrome sie zamknal, nie mozna sie rejestrowac ale stare konta powinny dzialac.
Inna sprawa ze ten serwer jest rozwojowy wiec dzialal poprawnie nie bedzie. Odpusccie sobie.
kreska
QUOTE(ved @ 7.08.2007 - 19:13) *

chrome sie zamknal, nie mozna sie rejestrowac ale stare konta powinny dzialac.
Inna sprawa ze ten serwer jest rozwojowy wiec dzialal poprawnie nie bedzie. Odpusccie sobie.

mnie również stare konto nie działa, szkoda czasu jeśli jest w fazie rozwoju, mam konto na "cc" odkąd padł chrome(teraz gdy piszę działa chrome).
Dexterxx
A ja portuje na chrome tylko gg.. Na chrome nie trzeba się rejestrować od lat, sam nie wiedziałem na początku jak sie zarejestrowac ;P
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.