Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: B-Crystal 2.1
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
Benassi
B-Crystal 2.1 by Benassi

Zestaw zawiera w sobie ikony do kZmieniacz, GG, Tlen.pl, Jabber, WPK, ICQ, MSN, AIM, Yahoo, kPilot2 itd.
Ikony pochodzą z zestawu 'Crystal' (www.everaldo.com), 'Marina' icons (ikony ze skinu dla przeglądarki internetowej 'Opera'), 'Proxal' icons i innych.
Ikony tlen.pl, gg są mojego autorstwa.



Styl systemu Windows widoczny na screen'ie to Foton.

Have fun wink.gif

Załączniki

Andre
Jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy styl do Konnekcika biggrin.gif
TaO
zwykly zbior ikonek (niektore nawet nie pasuja :/) ale niektore sa godne uwagi... reasumujac: nic wielkiego tongue.gif
zimaq
Może by ujednolicić styl, a nie eye-candy z minimalizmem? wink.gif
ciolo
Łaaaaaaaadneeee .... rolleyes.gif
Benassi
To jest styl wzorowany na ArkCrystal wink.gif On też nie jest "ujednolicony" a mimo to dobry smile.gif
Olórin
Crystal jest ujednolicony - używa wyłącznie ikonek Crystal od everaldo.com....
Przemekc1
Jak dla mnie może być, tylko zmień ikonke statusu niewdiocznego. Są tylko troche bledsze i mylą się z dostępnymi. Ta ikonka Kzmieniacza kompletnie nie pasuje do reszty
arct!c
Mi osobiscie podobaja sie tylko ikonki kpilota, i wlasnie oto te sobie pozycze.
Benassi
Olórin: No tak w większości ale prawie każda ikona jest zrobiona w innej stylizacji.

Przemekc1: Pomyślę smile.gif Postaram się dobrać albo zrobić lepsze ikony do kZmieniacza.
riddle
Kurczę, ikonki do GG są śliczne. Zabiorę je sobie do mojej kompilacji, na użytek własny. Dzięki! smile.gif
zimaq
Ikonki gg są chyab autorstwa sone, bo widziałem je na pracach konkursowych na interfejs GG7 ( klik )
GuZiK
tia, ikonki z gg dziwnie znajome, cos mi sie zdawalo ze widzialem cos podobne na digarcie

ech ten serwer digarta, imadżesy nie chcą sie ładowac happy.gif
Benassi
Nie .... ikony GG są mojego autorstwa smile.gif Ale fakt wzorowałem się na nich wink.gif
Andre
Własnie mam tylko to zastrzezenie co przemekc1 ikonka niewidoczny jest ciut bledsza tylko od widoczny proponuje calkiem inny kolor moze niebieski biggrin.gif
DrLastContaQt
A ja bym zaproponowal zmiane ikonek do Tlena. Z tymi do GG razem ladnie sie prezentuja (zmiana inkoni BUSY na OFFLINE, zeby byla czerwona).

Załączniki

wasiu
Mam takie pytanie jestem nowy tzn posiadam konnekta gdzies tak juz 2 miechy i natrafiłem na ten styl (jest wyrąbisty) ale nie wiem jak ustawić zeby pasek przewijania na liscie kontaktów nie był taki zwykły standardowy jak w windzie tylko taki jak na załączonym scrinie, a i jeszcze inaczej u mnie wygląda pasek volume od kpilota2 (gorzej:]). Czy to zmienia sie gdzies w konnekcie czy moze to zalezy od stylu windowsa?
Pozdrawiam
GuZiK
DrLastContaQt: moższ sobie przerobić na użytek własny.
wasiu: zalezy od stylu windowsa, DOWNLOAD
Andre
wasiu jaki styl nie ma linku zadnego ani screena :>
DrLastContaQt
QUOTE(GuZiK @ 10.08.2005 - 09:48)
DrLastContaQt: moższ sobie przerobić na użytek własny.
wasiu: zalezy od stylu windowsa, DOWNLOAD
*



Tak tez i zrobilem wink.gif
Benassi
B-Crystal 2.2

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (B_Crystal_2.2.zip)

Lista zmian:

-zmieniono ikony kzmieniacza
-zmieniono ikony tlena
-zmieniono ikony yahoo
-poprawiono ikony niewidocznosci, zaraz wracam i niedostepnosci wszystkich sieci
-zmieniono ikony glownego toolbara
-zmieniono ikony w oknie rozmowy (formatowania itd)
-poprawiono ikony kpilota (dodano ikony zgłaśniania i ściszania)
-zestaw zawiera wiecej ikon Crystal (www.everaldo.com)



MODEDIT: Następnym razem dodawaj miniatury jako załączniki, proszę!
DrLastContaQt
Noooo teraz duzo lepiej smile.gif Coraz bardziej podoba mi sie ten styl smile.gif
Andre
Oczywiscie im nowsza wersja tym lepsza aczkolwiek mysle ze jeszcze z pare wersji i sie to nude zacznie robic proponuje calkiem zmienic ten styl juz nie tylko ikony ale juz calkiem tak ogolnie jakos sty benassiego naprawde fajny gosci u mnie na k bynajmniej smile.gif)zobaczymy co bedzie dalej smile.gif
KOSMOS
Może by ustawił dla Metakontaktów ikonkę od Kzmieniacza.
Wiem, wiem ze mogę sobie sam to zrobić i zrobiłem, ale pewnie więcej osób używa tej wtyczki.
Aule
Metakontakty mają ikonkę kZmieniacz, bo chyba najlepiej oddaje ich wygląd. Ja jestem za tym, żeby były oddzielna ikonki.
diablo_pj
Powyzszy styl wrzucilem do mojego konekta, ikonki są, ale ramka okna glownego nie wyglada tak jak na screenie, ani okno rozmowy :/ co robic?
dulek000
Ech... Ramkę okna zmienisz jedynie korzystając ze stylów XP.

http://tnij.org/bne
Benassi
Też może być wink.gif
arct!c
ikonke sieci gg napewade bardzo mi sie podobaja, ale nie przekonalem sie do jabberowych i tlenowych. Wiec narazie poczekam, moze sie cos zmieni smile.gif A tak to naprawde kawal dobrej roboty.
Damian Milczarek
Ikonka Konnekta na toolbarze paskudna (niebieska ikonka z białym i). Nie można pozostawić po prostu standardowej ikonny Konnekta?

Czy moje oczy fiksują, czy ikonki GG są delikatnie mówiąc jajowate w swym kształcie? rolleyes.gif
arct!c
Oczy fiksują.
lhs
Monitor sobie wyreguluj.
Olórin
Są okrągłe, ale ten "blask" po lewej u góry nadaje im jajowatości, widać różnicę kiedy na screenie obróci się jedną o 90° :]
borut
Cześć!

Super styl. Gratuluje pomysłu! smile.gif Popraw wielkość "TIP" na rozmiar "7" bo jak UIN Jabber jest zadługi to wychodzi za okienko tooltip.

Pozdrawiam!
Borut
szpon
styl zajefajowski
dzięki
m3ssy
Może mi ktoś powiedzieć jak ustawić ciągłe wyświetlanie pasku zmiany statusu?
Czy jakkolwiek to nazwać .. ;d
SkkF
@up - wtyczka kZmieniacz
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.