Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dziwna sytuacja z danymi osobowymi
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
one2one
witam, co jakiś czas załważam pewien problem z danymi osobowymi w moim konnekcie
... wczesniej win 98se obecnie win xp home ... konnekt w wersji .137 z podsatowymi wtyczkami ...
co jakiś czas ... trudno powiedzieć w jakich sytuacjach ... czy regularnie czy nie ... moje dae osobowe na konnekcie zmienaja sie na :
Imie: Janusz
Ksywka/Nazwisko: Tweety
tel.: no właśnie była też jakaś komórka - musiałbym poszukać w archiwum

pierwszym razem gdy to załważylem zmieniłem hasło do profilu i na server gg ... i musze zaznaczyc ze hasla nie sa banalne typu jasiek czy cos..alfanumeryczne po 12 znakow - ale dziś sytuacja sie ponownie pojawiła .. wcześniej sądziłem że może jakiś snif czy coś ale stoi nowy komp. nowy dysk , czysty system, odpowiednio zbespieczony ...

co może byc powodem tego .. czy juz ktos mial podobne problemy ?
a moze to dane tworcy ? ktore byly przypisane w instalce?
sophie
Kiedyś u mnie działo się coś podobnego... zamiast moich danych w katalogu i w oknie rozmowy pojawiały się dane jednej z osób z mojej listy znajomych... od tego czasu miałam reinstalacje windowsa i jak na razie nie pojawił się ten problem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.