Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie mogę się połączyć z serwerem gg
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
wallie
Od soboty mogę się zalogować do sieci GG tylko na sekundę i od razu mnie wykopuje. Ściągnąłem oryginalnego gada i śmiga jak należy. Miranda też sobie radzi a konnekt mnie wykopuje i w logach dostaje takie coś:

CODE
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd() GG_STATE_CONNECTING_GG
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd() connected
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd() GG_STATE_READING_KEY
## [GG]      _GG| // gg_recv_packet() header recv(332,0183DB74,8) = 8
## [GG]      _GG| // gg_recv_packet() body recv(332,009C93F8,4) = 4
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd() gg_dcc_ip = 255.255.255.255
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd() detecting address
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd() detected address to 83.30.69.184
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd() sending GG_LOGIN60 packet
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd() GG_STATE_READING_REPLY
## [GG]      _GG| // gg_recv_packet() header recv(332,0183DB74,8) = 8
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd() login succeded
## [GG]      setStatus st=14 d=-1 lp=ffffffff
## [GG]      _GG| // gg_send_packet() write() failed. res = -1, errno = 10053 (WSA Software caused connection abort)
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd() GG_STATE_CONNECTED
## [GG]      _GG| // gg_recv_packet() header recv(332,0183E3C4,8) = -1
## [GG]      _GG| // gg_recv_packet() header recv() failed: errno=10053, WSA Software caused connection abort
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd_connected() gg_recv_packet failed (errno=10053, WSA Software caused connection abort)
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd() watch_fd_connected failed (errno=10053, WSA Software caused connection abort)
## [GG]   !!!  GG - przerwanie połączenia !!!


Proszę o pomoc. W miarę szybko bo jak się zupełnie przestawię na mirandę to nie będzie mi się chciało wracać... Tym bardziej że poprawili to co mnie kiedyś zmusiło do przesiadki na konnekta - konferencje...
wallie
To ja sam sobie odpowiem, bo już sobie poradziłem. Ściągnąłem najnowszą betę [do tej pory instalowałem tylko oficjalne wersje] i wszystko wróciło do norrrrrrrrrmy ;P ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.