Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dziwne zachowanie serwer GG...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
hao
Dzisiaj wydarzyło się coś dziwnego... Za chiny nie chciało mnie połączyć z serwerem GG... Nie była to raczej wina K, bo na inny numerek wpuściło mnie od razu... Myślałem, że ktoś przejął mi konto, jednak zmiana hasła zadziałała bez problemu, więc moje stare hasło było "nieruszone". Cały czas jednak, żaden serwer nie pozwalał na wejście (wg. logów, przesyłał drugi pakiet, który libgadu uznawał za "niezrozumiały" i rozłączał...)

W międzyczasie gdy K nie mógł się połączyć i był cały czas w trayu odpaliłem zwykłe GG i... połączyłem się ze swoim numerkiem bez problemu... Chciałem sprawdzić Izą co dokładnie przesyłane jest podczas logowania czego K nie rozumie, jednak nagle zwykłe GG się rozłączyło... A dlaczego? No tak, nagle K automatycznie zaskoczył za pierwszym razem...

Nie mam pojęcia czemu, ale być może komuś to pomoże przy większych problemach z łączeniem smile.gif
Ludwik
Ale chyba powinieneś nad tym popracować i zobaczyć co takiego przesłało gg serwerowi, że je wpuścił i odblokował konto?
cRoMo
hao - wszystko, dokladnie tak jak opisales wystepowalo u mnie od jakiegos czasu, o czym wiedziales, tylko nie chciales brac do swiadomosci wink.gif
Pierw Konnekt nie chce, GG laczy, po czym sie rozlacza, bo Konnekt sie polaczyl. Przesylalem logi, moze tam cos odnajdziesz wspolnego ze swoimi, co moze pomoc w rozwiazaniu problemu.

PS. Przynajmniej juz wiadomo, ze to przypadek nieodosobniony.
winthux
Przypadek nieodosobniony i to na pewno, bo mi też się takie coś zdarza (przy zapchanym łączy, rzadko bez obciążenia, bardzo rzadko, ale jednak) i już też na to narzekałem... zwraca errno 13 undefined coś... jak dobrze pamiętam....
hao
Jeżeli zwraca błąd to niestety znaczy że padł socket, lub połączenie...
Ja mówię o błędzie z "nieprawidłowymi" dla libgadu pakietami...
I log niewiele na ten temat mówi niestety...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.