Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: reklamy (gg)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
konrad
czy reklamy w konekcie MUSZA BYC ? nie mozna obejsc sie bez nich ? wiem,ze chodzi o lukasza (z ggT) ale niby jak im odbierasz zarobek ? za jeden banerek w rozmowie biora kolo 8 tys zl ! a za okienko 22 tys. zl !! wiec maja kasy jak lodow.. a zawsze mozna ominac te pie... reklamy ! ) pozdrawiam lol
Flind
QUOTE
czy reklamy w konekcie MUSZA BYC ?

A sa jakies reklamy?? bo jas jak narazie rzadnych nie wiedziałem wiec poco jedzisz juz na zapas. to ze beda reklamyz GG w konnekcie to sa dalekie plany o ktorych jeszcze sie nie mowi wink.gif.

a rekalmy jak juz to w GG beda p\uki ktos bedzie je klikał i beda sie wyswietlac. Jesli by wszyscy włączyli banerkillera to nikt by juz niechciał umieszczas swych reklamu w gadu-gadu b poco skoro i tak sie neigdzie nei wyswietlaja
hao
QUOTE
wiem,ze chodzi o lukasza (z ggT) ale niby jak im odbierasz zarobek ?

Wiesz, każdy musi się z czegoś utrzymywać. Reklamy są jedną z opcji (i na razie odległą). Na pewno nie wprowadzałbym reklam tylko po to, żeby umożliwić w Konnekcie wyświetlanie czyihś reklam.

W każdym bądź razie, póki co nie ma o czym dyskutować...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.