Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Prośba o bardzo prostą wtyczkę.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
pawcio
Hej wam.
Ponieważ często popełniam pewien błąd i zostawiam włączonego konnekta
w pracy, co uniemożliwia mi używanie GG w domu, bo konnekt po disconnectcie łączy się na nowo z serverem GG i rozłącza mnie w domu, co robi błędne koło, chciałem prosić o banalną wtyczke.
Chodzi o to, że jeżeli wyśle ktoś do konnekta jakieś magiczne hasło (string jakiegoś definiowalnego) to ten wtedy zrobi sobie status na niedostępny i już nie będzie chciał się więcej łączyć smile.gif

Pozdrawiam,
Paweł
Ludwik
A ja bym prosił żeby gdy RĘCZNIE zmieniamy status na niedostępny konnekt go się nie łączył po 4 minutach. Przecież gdy ustawiamy "niedostępny" to z jakiegoś konkretnego powodu, nie po to żeby program żądził się wbrew mojej woli.
nix
co do zdalnego rozlaczenia konnekta od sieci gg to kBot ma wbudowana taka opcje.

pozdr
winthux
Z tym zdalnym wyłączaniem to będzie jako opcja, ma się rozumieć ?? Miło by nie było, gdyby ktoś jakimś cudem zgadł tego 'stringa' ;)

Tak apropo, to można by było zrobić zdalną controlę konnektem, jak już coś. Tak, aby można było odbierać z innego kompa, z włączonym konnektem, wiadomości , które przychodziłyby na tamten numer. To taka moja malutka propozycja.... ;)
Ludwik
Hao czy Jakub wspominali coś o zdalnym sterowaniu konnektem, a nawet systemem wink.gif Więc domyślam się ze po napisaniu odpowiedniego skryptu to będzie jak najbardziej możliwe.
hao
QUOTE
ja bym prosił żeby gdy RĘCZNIE zmieniamy status na niedostępny konnekt go się nie łączył po 4 minutach.

O, to dosyć ciekawe... Z takim czymś to się nie spotkałem... Mogę prosić o Logi przy najbliższym takim wydarzeniu?
Ludwik
Zawsze zdawało mi się że tak się dzieje zawsze. Chociaż w systemie XP jeszcze nigdy nie przestawiałem ręcznie na "niedostępny" więc może się okazać że wszystko będzie ślicznie i bezbłędnie. Jeśli nie zapomnę jutro przeprowadzę test.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.