Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Witam. Jak mam uruchomić auto-away ?? Thx.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dudemaster
Witam .. Dołonczyłem do grona Konnekt-owców i bardzo się ciesze. Program podoba mi się. Lepsze od GG bo ma wiecej funkcji i jest bardziej przyjazne. Ale dobra teraz to co chciałem się zapytać , jak włonczyć auto away? ze jak ktoś pisze to mu sie wysietla tekst ktory ja zostawiłem pomimo ze ja nie jestem przy kompie ? Widziałem tam w określaniu stusu jest away ale ja tam nie moge tego uruchomić ? Jak to zrobić ?? Oki Thx za odpowiedzi. Pozdr.
Ludwik
AutoAway w tej chwili dotyczy tylko statusów. To znaczy w Konfiguracja>Użytkownik możesz ustawić po ile sekundach nic nie robienia ma się ustawić AutoAway czyli status "zaraz wracam". Za to w Konfiguracja>Opis Statusów (pole "AutoAway") możesz ustawić jaki wtedy będziesz miał status opisowy.
Jeśli chodzi o automatyczne odpowiadanie w takim wypadku - na razie nie ma takiej opcji, ale zapewne można na to liczyć w KonnektBocie (będzie jeszcze w tym miesiącu).
dudemaster
za help :-) Poczekam Na Tego Bota :-) okI :-) Pozdr.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.