Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: formułK
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
SoulFailer
Dzień dobry.

Właśnie wpadłem na pomysł, żeby stworzyć wtyczkę [proponowana nazwa formułK], która przypisuje odpowiednim krótkim komendom dłuższe zdania.
Przykład z życia:

Ktoś pyta mnie o jakąś pierdołę. Ja muszę na to odpisać 'Poszukaj sobie w google.pl, jestem zajęty'.

Dużo przyjemniej byłoby napisać na przykład: ^[google] albo coś takiego.

Dałoby się zrobić? prosim unsure.gif
Aule
Jeżeli chciałbyś to oddzielnie, możesz uzywać wtyczki KoreKtor, powoduje ona jednak błędy.
SoulFailer
Nie używałem nigdy kPilota bo stwierdziłem że mi niepotrzebny, dlatego też nie wiedziałem o aliasach. Wielkie dzięki smile.gif

Edit: albo ten kPilot2 sobie nie radzi albo ja jestem niepełnosprawny cool.gif
Popróbuje jeszcze troche i w razie czego tu doedytuje w czym mam problem
mgr.Dlugi
Z czym masz problem ? przeciez konfiguracja tego jest banalnie prosta
jareq
Ja polecam osobiście KoreKtora ale w wersji 0.0.3.0 (to jest chyba pierwsza publiczna) wszystkie inne mi się wywalały. Używam go na okrągło i nie powoduje mi żadnych błędów ani konfliktów z resztą wtyczek
psota
QUOTE(jareq @ 8.08.2005 - 16:35)
Ja polecam osobiście KoreKtora ale w wersji 0.0.3.0 (to jest chyba pierwsza publiczna) wszystkie inne mi się wywalały. Używam go na okrągło i nie powoduje mi żadnych błędów ani konfliktów z resztą wtyczek
*


u jednych ta wersja działała dobrze u innych 0.0.3.5 a u jeszcze innych 0.0.5.0
SoulFailer
QUOTE(mgr.Dlugi @ 8.08.2005 - 12:46)
Z czym masz problem ? przeciez konfiguracja tego jest banalnie prosta
*


Też byłem pewny, że jest banalnie prosta. Skonfigurowałem wszystko i wygląda ok, ale nie działa ani kpilot ani aliasy. Na pilocie mi nie zależy ale pomyślałem że może trzeba skonfigurować oba żeby alias działał. Ale nic z tego... Może coś zrąbałem (jeszcze raz powtarzam że na pilocie samym mi nie zależy więc możecie go pominąć. chciałbym tylko aliasy)
Screeny:
user posted imageuser posted image
arct!c
no i alias dobrze zrobiles, tylko zadajesz sobie pytanie czemu nie widzisz jego rezultatu, nie widzisz gdyz jest on pokazywany tylko u rozmowcy ( tego z 2giej strony tongue.gifP ). Tak jest wszystko dobrze smile.gif
SoulFailer
ah. i wszystko jasne (-: ja to jednak jestem matoł, mogłem na to wpaść tongue.gif
Dobra, dzięki. Temat już może iść do kosza. Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc smile.gif
sleesh
Jednakze mozna by ten modul wydzielic z kpilota i moze troche udoskonalic. Sama idea jest naprawde dobra.
StRuGi
Nie tylko, jesli sciagnie wersje Olorina.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.