Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Drag and Drop ( ęęłęó )
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
ar2oor
mam taki błąd w oknie wiadomosci gry kopjuje text metodą Drag and Drop to dodaje mi na początku taki text "ęęłęó" , we wczesniejszych wersjach tego nie było.
Olórin
Używasz KTP? Spróbuj wyłączyć na chwilę smile.gif
ar2oor
nie mam wlonczonej KTP
Aule
Olórin, jak są jakieś błędy, to nie musisz od razu moich wtyczek o to obwiniać. KTP nie obsługuje pola od wpisywania, a tylko pole na górze, do którego raczej sie nie drag&dropuje. Prędzej sprobuj wyłączyć GGImage'a.
ar2oor
wylonczenie GGImage nic nie daje
to jest tak ze jak dropuje do pola wpisywania dodaje "ę" a jak u góry wyświetli to juz "ęęłęó"

chyba wtyczka kIEview ,bo po jej wyłączeniu normalnie działa.
Olórin
QUOTE(Aule @ 7.08.2005 - 20:50)
Olórin, jak są jakieś błędy, to nie musisz od razu moich wtyczek o to obwiniać. KTP nie obsługuje pola od wpisywania, a tylko pole na górze, do którego raczej sie nie drag&dropuje. Prędzej sprobuj wyłączyć GGImage'a.
*


blush.gif Na myśl przyszło mi to dlatego ze ostanio wprowadziłeś drag'n'drop, ale że KTP obsługuje drag'drop do górnego okienka nie wiedziałem.
Aule
Ta wtyczka całkowicie przebudowuje okno rozmowy, więc możliwe, że jest jakiś bug.
ar2oor
no jest bo widze
nie stwierdzaj faktów :-) macie jakis kontakt do tego niX'a ? (od tej wtyczki) :-)
poinformujcie go albo dajcie kontakt :-)
Aule
Nix obecnie nie ma czasu na programowanie za free. Mógłby chociaż oddać src wtyczek dla jakichś AdvDev'ów.
ar2oor
mógłby ? pytaliscie go :> ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.