Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tray
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Thinker
po najechaniu na ikonke traya powinien sie pokazywac aktualny moj status w sieciach ktorych jestem
samo menu tez jest nieciekawe, powinno byc pogrupowane np. poziomymi liniami dla kazdej sieci, a nie tak jak jest teraz ze mam podmenu GG i pionowo odzielone statusy gg - po co do sie ma dwoich? i dlaczego kreska pionowa :| niewygodnie tak jest
Olórin
1. Przecież pokazuje sie tip z statusami....
user posted image

2. W ustawieniach wtyczki GG możesz to wyłączyć....
Thinker
ad.1 a faktycznie ;]

ad.2 nie ?
opcje gg w trayu sa albo w submenu albo doklejone z boku menu poszerzajac go dziwnie
nie znalazlem opcji zeby lista statusow gg byla po prostu normalnie w menu (tzn statusy NAD opcjami przezroczystosc/przywroc/zakoncz a nie OBOK)

a w ogole przydaly by sie jakies konkretniejsze opcje dostosowywania tego menu
Aule
A co w tym złego? Przyzwyczaisz się. Ja wole szerwsze menu, niż takie co mi pół ekranu w górę będzie zasłaniać. Trzeba myśleć globalnie. Ja uzywam 2 jabberów, tlena i gg. Według Ciebie taka opcja dla mnie miałaby jakikolwiek sens? To co jest teraz jest dobre. Jeżeli jest coś inaczej niż w GG to nie znaczy, że jest to złe.
zimaq
Przecież można też tak...


kZmieniacz jeśli mnie pamięć nie myli wink.gif
Thinker
Aule:
dlatego powinna byc opcja konfiguracji tego
a menu idace w gore a nie w bok jest szybsze w dostepnie do opcji (myszka musi mnie latac)

zimaq:
no wlasnie takie menu sie mi nie podoba bo jest albo submenu albo za szerokie
Aule
Do wszystkiego si emożna przyzwyczaić. W K tak jest odkąd pamiętam i nigdy mi to nie przeszkadzało. Możnaby zrobić coś do organizacji tym menu, ale nie na tym ui wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.