Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Black Beauty
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
karolkonop
To mój pierwszy post na tym forum, a zarazem pierwszy KieView, jest on niedopracowany, jak sie rozciągnie za bardzo okno, to widac powtarzalność tła (bo wybielałem końce w Photo Paintcie, inaczej narazie nie umiem) i wkurzają mnie jeszcze te linie oddzielające wiadomości, psują efekt. Robiłem ją jakąś godzine, biorąc sobie za wzór 3 inne KieViewy, no i jakoś tak wyszło. Jeżeli ktoś jest choć kapke mądrzejszy ode mnie, to pewnie w sekunde sobie poradzi z tymi kruczkami, ja narazie dopasowywuje rozmiar okna, i mi pasi. Jak ktoś powie mi, jak sie dodaje screeny to go dodam biggrin.gif

Załączniki

riddle
Zapisz jako PNG8 najlepiej, albo JPG/GIF i edytuj swój post. Na dole, pod polem z treścią masz opcje załącznika. Kliknij "Przeglądaj", potem wybierz plik z dysku i Wyślij. Dodawanie załączników do posta też potem będzie.

BTW, przypominam że moderowanie postów w tym dziale oznacza, że zanim temat się pojawi na forum, musi być zatwierdzony. Nic innego, jak poirytowanie moda, powoduje wysyłanie tematu 3 i więcej razy.
Andrus
Kto jest na tym zdjęciu?? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
arct!c
screena prosimy smile.gif
kef
może być?
user posted image
Siniak
Skin jest super. ale może dało by sie wyśrodkować laseczkę i te obrazki png na których tekst sie pokazuje zrobić przezroczystymi biggrin.gif ??
sam próbowałem ale mi sie nie udało smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.