Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zly czas rozmowy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Thinker
podaje zly czas wiadomosci kiedy polacze sie z serverem i czekalo na mnie wiecej niz 1 wiadomosc od uzytkownika jakiegos.. widac na screenie

Załączniki

Aule
Tak już jest i nikt nie wie, dlaczego. Pierwsza wiadomość ma dobrą datę.
TaO
tak na zdrowy rozum

pierwsza ma dobry czas bo sie liczy jako 1 i idzie z data wyslania, a kolejne tak jakby czekaja w kolejce i jak ta 1 (z dobra data) pojdzie w piz... tzn do konnekta tongue.gif to te moga tez isc ale juz nie jako wyslane wczesniej tylko jako tako w real time... tongue.gif

dzieje sie dlatego pewnie ze wiadomosci sa laczone - grupowane (nie tak jak w gg gdzie kazda wiadomosc jest "osobna") jak dla mnie to wina grupowania w k tongue.gif ale ja to sie nie znam
Aule
A czy bez kIEview dalej tak sie dzieje? Bo za grupowanie odpowiad kIEview. Wbrew pozorom każda wiadomość jest oddzielna i ma pole od czasu, więc UI po prostu nie ustawia pól dla niepierwszych wiadomości. Nie wiem czemu własnie tak się dzieje.
PoGoWieC
Po wyłączeniu grupowania nic sie nie zmienia. Wydaje mi sie, że jest to winna wtyczki gg.dll, poniewaz na kJabberze problem nie występuje dry.gif
Mikołaj
W wersji gg.dll z centralki beta ten błąd jest już poprawiony.
Aule
To masz szczęście, u mnie jest nadal.
ORI
U mnie tez jest, ale mi to nie przeszkadza osobiscie...
sticker
Sorki, ze odgrzebuje temat tongue.gif

Dzisiaj u mnie było ciekawiej.
Rozmawiałem z kolegą o godzinie 8:50. Około 8:59 wyłączyłem konnekta. Potem, około 9:10 włączyłem konnekta na nowo i przyszła do mnie wiadomość z godziną "8:33" - a ta wiadomość powinna mieć godzine około 9:00 lub 9:02.
TaO
pewnie blad serwera gg
sticker
QUOTE(TaO @ 6.09.2005 - 20:02)
pewnie blad serwera gg
*



Rozmawiałem przez tlena.
bakerss
To zaraz odpowiedza:

pewnie błąd serwera tlena tongue.gif
Spass
Jak widać nie wszystkie błędy Konnekta można 'zwalić' na GG wink.gif Chociaż do tej pory sie udawało (przynajmniej z problemem godziny w rozmowie)
sticker
pokaże wam jak to wyglada u mnie:

Nowa wersja Konnekta, system win2000(jakby kto pytał).
I co powiecie na te godziny?
Pisałem do siebie z innego numeru. Wszystko na raz. W odstepach kilku minut. Raz jest 18:02 raz 18:00. Nic się nie zgadza z czasem. :/

http://img394.imageshack.us/my.php?image=17zh.jpg


EDIT:

Przeprowadziłem mały test.
Zmieniłem godzine na kompie i zacząłem znowu pisac do siebie ;-)

Gdy piszę z jednego numeru gg(przez program konnekt) do drugiego mojego numeru gg(program gg - program jest wyłączony) to wiadomośc na programie gg przychodzi z godziną prawdziwą(taka jaka jest aktualnie, pomimo zmienionego czasu w systemie).

natomiast gdy piszę z programu gg na konnekta(program wyłączony) to wiadomość przychodzi z czasem systemowym.

Gdy oba programy są włączone to wiadomosci przychodzą z czasem systemowym.

Hmm nie wiem co o tym sądzic:-)
sticker
Po reinstalacji Konnekta wszystko działa. Czas jest dobry :-)
TaO
QUOTE(Spass @ 7.09.2005 - 11:22)
Jak widać nie wszystkie błędy Konnekta można 'zwalić' na GG  wink.gif Chociaż do tej pory sie udawało (przynajmniej z problemem godziny w rozmowie)
*



Ej ale zdaje mi sie czy porpstu jestem niedoinformowany ze kazda wyslana informacja przez siec GG trafia do odbiorcy PRZEZ serwer GG ? moze sie myle, ale tak mi sie wydaje ze tak wlasnie jest. wacko.gif
NelQ
No tak, wszystko leci przez srwery GG
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.