Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie ruszajcie historii wiadomości!!!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
miluti
Może wszyscy o tym wiedzą ale nie przypominam sobie żeby ktoś o tym wspominał, zresztą warto przypomnieć tym którzy od niedawna używają Konnekta.
U mnie problem historii wiadomości objawia się w ten sposób że po usunięciu dowolnego wątku znikają kawałki wypowiedzi w innych rozmowach. Jak to dokładnie wygląda? Przy krótszych wypowiedziach może to nie wystąpić, natomiast przy dłuższych zdanie zostaje obcięte wpół słowa, przeważnie dzieje się to po samogłoskach, przez jakiś czas myślałem że wyłącznie po "o" ale po głębszej analizie doszły też inne literki.

Jeśli sami chcecie to sprawdzić to no problem, ale wcześniej w katalogu profiles utwórzcie katalog np "archive" i tam przekopiujcie zawartość katalogu profiles smile.gif
hao
Po odświeżeniu zawartości historii powinno być ok... Cała historia będzie musiała pójść do gruntownej renowacji...
miluti
Zastosowałem się do twoich zaleceń, niestety nic mi to nie pomogło. W dodatku znalazłem jedną akcję która powoduje wyjątek krytyczny, całość dość szczegółowo opisałem, powinieneś już to mieć smile.gif

U mnie po odświeżeniu historii kliknięcie na którymkolwiek z nagłówków wiadomości powodowało wyjątek krytyczny, jeśli jednak na początku rozwinąłem drzewko po lewej stronie to później było już wszystko ok.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.