Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Filtr do rozmow..
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Riven
Juz kiedys to proponowalem, ale nikt nie odpowiedzial. Funkcja jest jak sadze banalna do napisania i gdybym umial programowac, dawno bym ja sam zrobil ;]

Chodzi o cos tak prostego, jak mozliwosc zdefioniowania tekstow, na 'widok' ktorych konnekt wykonywalby dana czynnosc. Konkretnie chodzi mi o wlaczenie "Olew.k".

mam jednek wkurw** kumpla, ktory ciagle gada o tym samym - gdyby mozna bylo tak zrobic, ze konnekt daje mu olewk na pare minut, gdy on pisze "linux" NIE INFORMUJAC mnie nawet o tym.. to byloby pieknie. Nie musialbym nic robic i mialbym spokoj smile.gif

Mozna by naturalnie podpinac takze inne funkcje/wtyczki...

Mam nadzieje, ze rozwazycie moja propozycje. Gdy bede mial to w konnekcie, bedzie to program w 100% idealny, na dzien dzisiejszy brakuje mi tylko i wylacznie tego...

Pozdrawiam
dulek000
K.bot. Wtyczka co prawda nierozwijana, nieoficjalna i niestabilna, ale idealnie nadaje się do tego zastosowania. Kiedyś widziałem ją na wiadomosc.info.
PinBack
niestabilna... u mnie powodowala w 80% przypadkow bledy krytyczne
Juz gdzies kiedys bylo o takim filtrze ,a jednocześnie o k.bot - uzyj opcji szukaj smile.gif
Riven
niech ktos sie zarzuci linkiem, bo znalezc nie moge sad.gif

a skoro taka niestabilne, to moze napisac nowa?

mam nadzieje,ze ktorys z developerow czytal ten watek...
alberht
przepisać na nowo k.Bot-a to nie taka prosta sprawa... developerzy (autor - Nix) doskonale wiedzą, że wtyczka jest potrzebna, a Nix wspominał coś kiedyś, że czeka na v0.7, więc pozostaje cierpliwie czekać
Riven
rozumiem, ale mi chodzi o proste reagownie na tekst, co chyba trudne nie jest do zrobienia smile.gif

tym bardziej, ze mamy kAlias - to wlasciwie to samo, tyle, ze czytajace przychodzace wiadomosci, a nie wychodzace...
dulek000
kBot nie był filtrem, lecz obsługiwał skrypty lua. Jeżeli chcesz go wypróbować zgłoś się do mnie na GG, czy jabbera.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.