Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nie można słać plików,i nie pinguje ...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
j.h.hudy
ma sieć osiedlową , nie moge wysyłać do nikogo plików,a jak próbuje to zrobić ze zwykłego GG to pisze: użytkownik za natem coś tam cośtam ...

i czemu co 30 sec nie wyświetla sie chmurka z napisem czy jest połączenie z siecią i jakie są pingi ??? mimo iż jest to aktywne .... chyba tongue.gif
riddle
Jeśli i przez oryginalne GG nie możesz, to ja bym radził Ci szukać problemów w oprogramowaniu (Firewalle, ustawienia, etc.), a nie Konnekcie.

A na dodatek przeczytaj poradnik do kTransfera... konnekt\doc\p2p.chm
bakerss
riddle, kazdy wie ze kTransfer chodzi jak chce ;] mi raz działa raz nie i to raczej nie ma nic do tego firewall ;]
TaO
no nie calkiem, mnie jeszcze nie zawiodl tongue.gif

Jezeli jestes na sieci z tymi goscmi do ktorych chcesz wyslac plik to radze zobaczyc czy oni maja Ip z tej samej puli i czy aby nie masz FW wlaczonego bo to moze byc problem tongue.gif
ved
Temat juz stary, ale nie bede zakladac nowego skoro pytanie padlo.

Zainstalowalam bracikowi Konnekta(niechaj ma!:) no i pojawil sie problem:
-ping nie dziala na wiekszosc osob(na kilku dzialal)
-kBoard - na poczatku dzialal, potem nagle odmowil wspolpracy ("nie mozna nawiazac polaczenia"):/

Polaczenie przez siec osiedlowa, bracik laczy sie przez moj komp (mamy rooter).

Sprawdzilam czy nie ma jakis firewalli poinstalowanych i wszystko wyglada OK ze strony jego kompa.
Dodam ze moj Konnekt smiga bez zarzutow:D
dulek000
A czy przypadkiem za rysowanie kBoardem nie dostał brat bana? :>
ved
Bana na pingowanie?biggrin.gifD
Haha, nie za to ja dostalam:D

dulek000
Pingowanie w kBoard to słanie wiadomości. wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.