Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Duże zuzycie RAM-u
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
DJ_JaCoL
Witam, od dawien dawna urzywam konnketa i każdemu go chwalę,ale ostatnio stało sie coś,co mnie bardzo zdenerwowało. Otóż podczas łączenia się z siecią GG zurzycie ramu konnekta wzrasta nawet do 25 MB ram ohmy.gif wczesniej zurzywał góra 10-12 MB, wkurza mnie to,gdyż mam mało pamięci i konnekt bardzo muli. Wybrałem ten komunikator za to,ze mało zjadał ramu a teraz taka niespodzianka ...
powyłaczałem wszystkie wtyczki i nadal dzieje się to samo ... poradzcie ...

pozdrawiam
Sad
Jaki system? Wersja Konnekta. Logi.
mgr.Dlugi
U mnie zluzycie 30mb to standard tyle ze ja mam prawie wszystkie wtyczki wlaczone.
Przemekc1
Ja polecam słownik najpierw! Przeinstaluj Konnekta lub/i ściągnij najnowsze bety. Ja mam 15mb prawie ze wszystkimi wtyczkami. Skoro mówisz, że wszystkie wtyczki wyłączyłeś to chyba "cieknie" Ci sam program. To 25mb to jednak trochę za dużo
TaO
Tak jest odrazu po wlaczeniu, czy np: po 10-15 min albo odebranej wiadomosci ? Stawiam na zle skonfigurowany K.
Jacek318
U mnie Konnekt zajmował 35Mb ale usunołem pare zbędnych rzeczy i zajmuje 17 Mb tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.