Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Cukierki 0.1 Beta
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
TaO
Zrobilem moze komus sie przyda, nie jest zbyt wyostrzone (ver. Beta) ale i tak sie w k. nie dzieje, to trzeba troche pomoc :]

Krytyka mile widziana.

PS: to nie sa moje ikony, sciagnolem je i powstawialem (poprostu fajnie wygladaja tongue.gif) Nie znam autora.

//Krytyka na życzenie autora tematu wyżej. wink.gif
riddle
Jeśli one są tak duże jak na obrazku, to łojej. Dla mnie 17px to już za dużo... [lt 15px] w sam raz.
TaO
hehe no sa takie duze smile.gif no ale to beta tongue.gif Wszystko sie zrobi, bo narazie to tylko kilka ikon jest, ale fajnie wyglada ;P
@ndy
Emotki są cudowne smile.gif Z niecierpliwością czekam aż skompletujesz cały zestaw.
RaVxX
kurde blink.gif ja te emotki tez juz mam od dluzszeeeeego czasu i nigdy jakos nie mialem ochoty sie zabrac by je skonfigurowac do konnekt'a...

i dzisiaj nadszedl ten dzien kiedy to wreszcie zrobilem, wchodze na forum a tu ktos je juz umiescil biggrin.gif no ale nic to umieszcze tez te swoje co mam...


miet55
QUOTE(RaVxX @ 1.09.2005 - 13:28)
kurde  blink.gif  ja te emotki tez juz mam od dluzszeeeeego czasu i nigdy jakos nie mialem ochoty sie zabrac by je skonfigurowac do konnekt'a...

Jak należy je skonfigurować?
riddle
http://faq.konnekt.info/emots.php

I proszę, zanim zadasz kolejne pytania zobacz to FAQ… masa rzeczy, które Ci się przydadzą.
miet55
Dzięki, już "gra muzyka" biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.