Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z wtyczka K+ - nie zapisuje backupow
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
ishii
Witam wszystkich,

Jak w tytule - folder D:\Program Files\Konnekt\Files\Konnekt\profiles\m\backup\2005-8-18 jest pusty, wtyczka nie wykonuje backupow. W opcjach wtyczki "zapisuj kopie konfiguracji listy kontaktow" jest zaznaczone. Przeczytalem ze po kazdym uruchomieniu konnekta wtyczka ta powinna backupowac kontakty, jednak u mnie tego nie robi sad.gif Szlag mi ostatnio trafil historie rozmow (kontakty i ustawienia na szczescie wyeksportowalem na inna partycje) . Czy wtyczka ta obsluguje rowniez export historii i ustawien? Czytajac na forum zorientowalem sie ze jest jeszcze Checky - backup by stamina, ale nie bardzo rozumiem jak to uruchomic - lame jesli chodzi o skrypty, itd...

pozdrawiam
riddle
http://riddle.jogger.pl/comment.php?eid=11...&startid=200505
http://th7.org/2005/04/21/checky/

Masz mniej więcej wytłumaczone jak to uruchamiać, a potem tylko włącz na nim skrypt Backup. smile.gif
ishii
Dzieki za linki i pomoc, niestety nie udalo mi sie mimo paru godzin walki odpalic tego skryptu - wywala nastepujacy blad: backup.php maksymalna_ilo�ć_backupów path_to_rar backup_folder(trgt) data_folder(src)

Php zainstalowane, reaguje na localhost w przegladarce, pojawia sie ekran z menu. Czy to moze byc cos z rarem w takim razie- mam wersje 3.40pl? Skladni uzywam nastepujacej:

D:\AppServ\php\php.exe "d:\progra~1\Konnekt\plugins\checky\backup.php" 7 "d:\progra~1\Winrar\rar.exe" "e:\backup" "d:\progra~1\konnekt\profiles"

sciezki sprawdzone, sa na pewno wpisane bez bledu, nie mam juz pomyslu jak to uruchomic, jeste, jednak lame w tej dziedzinie, jesli macie jakies pomysly, bede wdzieczny

PS wersja appserv 2.4.4a

PSS udalo sie po odinstalowaniu appserv i instalce samego PHP 5.0.4 zip package [7,488Kb] - 31 Mar 2005, potem co prawda rar odmowil posluszenstwa, ale w koncu wszystko dziala, a K+wylaczylem, bo tylko puste katalogi robil,

pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.