Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: k.list
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
@ndy
Witam, czy ktoś by się pokusił o napisanie plugina, który by wypisywał wtyczki i style CSS używane w konnekcie? Zapisywała by te informacje do pliku tekstowego.
Coś ala infolister dla Firefoksa.

Pozdrawiam
Olórin
To pierwsze masz na początku każdego loga wink.gif
@ndy
No tak wiem, ale w logu nie ma informacji o wersjach wtyczek.
Sad
a Konfiguracja > Wtyczki? - to przecież bardzo dokładna tabelka. :>
PinBack
chciał do pliku tekstowego..
GuZiK
QUOTE(Sad @ 18.08.2005 - 20:28)
a Konfiguracja > Wtyczki? - to przecież bardzo dokładna tabelka. :>
*


Ale tam nie ma np kIEview, Sprzątaczk wymienionych tongue.gif
Sad
Kłamiesz. Ja mam, każdy ma. :>
Chodzi o wywolanie tego dialogu z toolbaru.
riddle
Wtyczki? ohmy.gif

menu „Konnekt” -> „O programie…” ? ohmy.gif
Przemekc1
Zapisywałaby te informacje do pliku tekstowego.
riddle
Ctrl + C -> Ctrl + V. Da się zaznaczać tam tekst w tej kontrolce. :/
@ndy
Ale żeby było bez zbędnych informacji. Tylko nazwa wtyczki i numer wersji.
PinBack
wybacz ,ale zdradz mi po co?
Mozesz to w kazdej chwili otworzyc i sprawdzic wersje ,a jezeli ci tak bardzo zalezy to mozesz skopiowac i wyciac zbedne informacje...
Zdradz nam do czego ci to potrzebne? Bo jezeli przyda sie do szerszego uzytku no to moze ktos się pofatyguje i zrobi..
@ndy
@PinBack czasami ktoś mnie pyta jakie mam wtyczki i style(aktualnie używane) w konnekcie. Troszkę żmudne jest dla mnie wycinanie zbędnych informacji z okienka "o programie".

Więc jeżeli ktoś ma chęci i wolny czas to niech skrobnie taką małą wtyczkę. Będę bardzo wdzięczny.

Pozdro
lhs
Rany, przecież nic się chyba temu "komuś" nie stanie, jak poczyta sobie trochę zbędnych, nie wyciętych informacji...
riddle
Jeszcze nie widziałem tak leniwego człowieka. No ale masz - teraz możesz leżeć do góry brzuchem, bo arcybeztalencie programowania - notabene /me - napisało coś takiego:

Załączniki

alberht
nowy wtyczkopisarz! riddle zaczął pisać wtyczki! huhu, ściągam, przy najbliższym restarcie K potestuje i czekam z niecierpliwością na następne...wink.gif
czyli: gratuluje i życzę powodzenia w pisaniu kolejnych wtyczek;)

taaa.. wtyczka™ jak cholera wink.gif -r
@ndy
QUOTE(lhs)
Rany, przecież nic się chyba temu "komuś" nie stanie, jak poczyta sobie trochę zbędnych, nie wyciętych informacji...


Wiesz już kilka razy wycinałem zbędne informacje i jakoś nie mam ochoty na kolejny. Troche czasu to zajmowało.

QUOTE(riddle)
Jeszcze nie widziałem tak leniwego człowieka. No ale masz - teraz możesz leżeć do góry brzuchem, bo arcybeztalencie programowania - notabene /me - napisało coś takiego:


E tam leniwego wink.gif Wielkie dzięki za wtyczke. Jeżeli powstanie SDK pod Delphi to i ja może zaczne pisać... smile.gif

---Edit---
Wprawdzie to nie wtyka a program ale spełnia swoje zadanie smile.gif Jeszcze raz dzięki.

Pozdro
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.