Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przezroczysty konnekt
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
IceManSpy
Witam! Jestem tutaj nowy i mam do was pytanie. Moj problem jest chyba skomplikowany bo narazie nie mialem odpowiedzi na moje pytanie.

Zainstalowalem sobie konnekta. Ok. Fajny sofcik. Po ok 2 tygodniach uzywania go zaczal mi wyskakiwac przezroczysty glownie gdy zjade myszka do prawego gornego ekranu lub przy przegladaniu zdjec (pokaz slajdow). Reinstalacja pomogla ale na krotki czas. Format tez nie pomogl
Konfig kompa:
Procek: Athlon 1700+
RAM: 512MB
Grafa: GF 4 MX (nie wiem po co)
Muza: zintegrowana (nie wiem po co)
Internet: Neo128 (nie wiem po co)
Firewall: zonealarm
Antywir: avast4

Co moze byc przyczyna???
Aule
Włączyłeś sobie przezroczystość i dokowanie? Opisz dokładniej. Wyskakuje jak, itp.
IceManSpy
Teraz mam usunietego bo mnie denerwowalo to.
Nie wlaczalem przezroczystosci (jest odhaczone >nawet tego nie zaznaczalem<). A dokowanie? Nawet takiej opcji nie widzialem wiec jest raczejwylaczona.

Jak wyskakuje? Tak jak bys chcial normalnie go wlaczyc tzn liste kontaktow to wyskakuje mi samo i jest przezroczyste.

Co to jest? mellow.gif
Aule
Jakiś bład ustawień na 70-80%. Musisz go skonfigurować dobrze.
IceManSpy
Tak ale co to? samo sie przestwilo mellow.gif
Daarth
dokowanie musisz mieć włączone (konfiguracja/interfejs/dokowanie) jak dojedziesz do prawego rogu ekranu i tam umiesciles konnekta to wtedy pojawia się przezroczysty i tyle. to da się ustawić takżeby nie bylo tego.
IceManSpy
zobacze. wlasnie zainstalowalem jak zacznie mi znowu wyskakiwac to wtedy sie zglosze
PinBack
mialem cos podobnego przy wtyczke kolko i krzyzyk, po jej wywaleniu wszystko wróciło do normy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.