Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 1rstWAP
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Bora
w dokumentacji jest że można wyączyć reklamy jednak w opcjach tego nie ma. Może źle szukam. Gdzie to zmienić???
ziema
moze nie masz nowej wersji konnekta?
opcja jest napewno bo juz sobie to wlaczylem tongue.gif
SandmmaN
QUOTE(Bora)
w dokumentacji jest że można wyączyć reklamy jednak w opcjach tego nie ma. Może źle szukam. Gdzie to zmienić???

Konfiguracja->Wtyczki->SMS->Bramki->Usuwaj reklamę 1stWap z SMSa
pzdr.
Bora
sorry moj błąd widocznie nie podmieniło mi podczas rejestracji sms.dll ale już jest ok jak zainstalowałem od nowa
sarinnn
A mi nie dziala 1stWAP sad.gif "Problem z Bramka"
sarinnn
!! ERRATA !!

Wszystko dziala... Zle haslo w konfiguracji wink.gif LOL
burcu
Mam nadzieję, że ktoś tutaj dotrze i mi pomoże. Co muszę zmienić w skrypcie żeby wysłać smsa przez bramkę 1rstWAP na numer kierunkowy +49. Jest mi to koniecznie do szczęścia potrzebne. Jak chcę wysłać na numer telefonu z takim kierunkiem to wyskakuje mi tylko bramka ERAomnix. Przez tą nie przejdzie, a poza tym nie jestem tam zarejestrowany. Ze strony www.1rstwpa.com smsy dochodzą i wysyła bez problemu. Z konnekta nie mogę. Pewnie chodzi o akceptację numeru w skrypcie czy coś? Ale gdzie i jak to zmienić? :roll:
werw0e
dziwne, mi wyskakuje też 1stWap bo 1stwap.xml mam:
<acceptNumber>(\+\d{2})?\d{9}</acceptNumber>

może po +49 jest za dużo lub za mało liczb
Sija
mialem ten sam problem [mam siostre studiujaca w niemczech]

<acceptNumber>(\+\d{1,2})?\d{9,10}</acceptNumber>
burcu
No tak jest lepiej ale nadal niedobrze. Teraz mogę wybrać już podczas pisania smsa, że chcę go wysłać przez bramkę 1rstWAP tylko, że bramka zwraca komunikat, że nie da się. To trochę dziwne, bo ze strony www smsy dochodzą bez problemu. To jest numer 10 cyfrowy - zaczyna się od 170.... (oczywiście wcześniej jest podany kierunek z plusem [+49])
Może coś jeszcze? :shock:
Mogę niby słać przez bramkę, ale po to jest skrypt żeby nie trzeba było tego robić :?
hao
Na samym początku jest:
SMS.to = preg_matchReturn("/\\d{9,11}$/" , SMS.to);

Zmieniasz to na:
SMS.to = preg_matchReturn("/\\d{9,12}$/" , SMS.to);

Pozdrawiam
burcu
<offtopic> Hao wielkie dzięki - uratowałeś mnie i moją narzeczoną :wink: </offtopic>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.