Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z lista :(
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Ester07
Mam maly problem z lista. Mianowicie uruchamia mi sie konnekt i polowa listy jest niedostepna a 2 polowa listy jest niedostepna ze znakiem zapytania. Co to jest? U osob u ktorych pojawil sie ten znak zapytania pokazuje sie czas bycia na necie trn sam o ktorej zaladowal sie konnekt. Jednak to u niektorych jest niemozliwe. Np u kolegi ktory poszedl na pielgrzymke. Co to jest? Jak to ustawic zeby bylo dobrze?
Spass
chodzi Ci o te ikonki? - link!

możesz je wyłączyć w Ustawienia -> Lista kontaktów -> Uwzględnij przy sortowaniu i pokaż ikonkę aktywności
Ester07
A mam do Ciebie jeszcze 1 pytanko tongue.gif Co ja mam zrobic zeby bylo widac ze ktos jest niewidoczny? Bo mi sie normlanie pokazuje niedostepny sad.gif
lhs
A po jaką cholerę chcesz to wiedzieć? Jeżeli ktoś jest niewidoczny, to widocznie nie chce być widoczny. Może po prostu spróbujesz uszanować jego prywatność?
Spass
ja nic nie słyszałem o takiej wtyczce do Konnekta. wiem, że w Tlenie jest coś takiego - link! - i działa całkiem dobrze
PinBack
ktos wymyslil GGtest ,tylko cholera wie po co.. jak ktos siedzi na NW to widac ma powod smile.gif
@ndy
@PinBack o ile wiem GGTest napisali po to żeby programiści GyGy szybciej załatali dziurkę w protokole pozwalającą na sprawdzanie niewidoczności.
Aule
..., a oni to mają gdzieś wink.gif
riddle
Myślę, że temat wyczerpany.

Zaznaczam, że następne posty / tematy na forum odnośnie niewidoczności na Gadu-Gadu będą devnullowane. ;>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.