Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nick w oknie rozmowy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
mgregor
Witam!
Jestem tu nowy i jesli juz to bylo to przerpaszam ale jakos nie moglem znalezc. Chodzi mi o taki drobiazg: co dopisac w konfiguracji Interfejs - Wiadomosci w polu Okno Wiadomosci zeby w okienku rozmowy na pasku tytulu pokazywal mi sie nick rozmowcy, jego status a potem ewentualna informacja (chodzi o wpis w {})

Z gory dziekuje za szybka odpowiedz
Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczow
Michal Gregorczyk
torn
{display }{[status] }{"info"}

daje taki oto pasek tytułu:

ktoś [jego status] "jego opis"

i tak chyba jest domyślnie w konnekcie.
Matzec
Ustawienie polecane przeze mnie wink.gif:
{display}{ * status}{ * info}

Ale w miejsce gwiazdek znak alt-0149 (wpisywać z klawiatury numerycznej)
mgregor
a czy gdzies te wszystkie polecenia sa moze spisane?
hao
Są gdzieś na forum smile.gif Ale gdzie to już nie pamiętam, bo to stary ficzer...
winthux
to może do dokumentacji wrzucić, zawsze się przyda... :)
Flind
thx torn ale to nie zmienia faktu rzeczy ze w dokumetacji teraz tak rozbudowanej przydał by sie gdzies sis roznych zminnych do konnekta bo za jaikis czass znow powstanie podobne pytanie i z now trzeba bedzie szukac po forum
torn
niedługo powstanie FAQ, gdzie będą dodawane tego typu rzeczy, ale w fakt, to powinno być gdzieś napisane w konnekcie.
cRoMo
QUOTE(torn)
niedługo powstanie FAQ

Ja nie chce nic mowic, ale wspolnie z Sadem od dluzszego czasu rozwijamy FAQ... jest sens dublowac sie?
hao
Już kiedyś z SADem o tym rozmawiałem... Będzie oficjalny FAQ na stronie, który napisze na dniach, do którego Wy obaj będziecie mieli dostęp i będziecie zajmować się jego redagowaniem (oczywiście jeśli chcecie)
cRoMo
QUOTE(hao)
Będzie oficjalny FAQ na stronie, który napisze na dniach, do którego Wy obaj będziecie mieli dostęp i będziecie zajmować się jego redagowaniem (oczywiście jeśli chcecie)

Taki w zasadzie mialem pomysl, ale nie smialem sie z nim tutaj prezentowac wink.gif
Ludwik
Pani od polskiego twierdzi że mam talent do pisania 8)
Ładna pogoda, prawda? :twisted:
winthux
Nie wiem czemu wy się tak pchacie do tego FAQ. Przecież to niechlubna robota... Trzeba przeglądać forum wyłapywać powtarzające się pytania, udzielać na nie odpowiedzi, _pomogać początkującym_ ;)
Ludwik
Ja i tak przeglądam archiwalne tematy biggrin.gif
A w pomaganiu początkującym mam dużą wprawę. Aż za dużą :?
Większość pytań układa i redaguje cRoMo, ja to wszystko sklejam w jedną całość! ;]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.