Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Prosze o pomoc
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
tomektychy
Witam. po raz drugi zwracam sie do Was (uzytkownicy Konnekta)o pomoc, mam nadzieje ze tym razem z jakims odezwem. mam pewien problem z tym programem, otoz co pewien czas wyswietlaja mi sie nastepujace komunikaty :

"Program wykonal nieprawidlowa operacje i nastapi jego zamkniecie.jesli problem bedzie sie powtarzal skontaktuj sie ze sprzedawca"

po czym nastepuje blad explorera o podobnej tresci i dalej juz sie sypie na amen:

"Wystapil blad w programie. Aby kontynuowac prace kliknij Zignoruj (co oczywiscie nie daje rezultatu) i zapisz prace w nowym pliku. Aby zakonczyc dzialanie programu kliknij Zamknij a informacje wprowadzone po czasie ostatniego uzycia polecenia Zapisz zostana stracone ( co takze nie dziala) "
Po kliknieciu Zakoncz wyskakuje niebieski ekran windowsa z trescia:

" Wystapil blad krytyczny wyjatek OE w 0167:BFF9DFFF. biezaca aplikacja zostanie zamknieta" no i oczywiscie nie pomaga nic tylko restart komputera. prosze o pomoc w rozwiazaniu tego problemu
dulek000
Win98?
tomektychy
QUOTE(dulek000 @ 25.08.2005 - 21:59)
Win98?
*


Tak. KOnnekta uzywam na win98. jakie jest rozwiazanie tego problemu?moze ktos mi pomoc?
dulek000
Poleciłbym zmienić system na XP, bo konnekt najlepiej sobie z nim radzi.
tomektychy
QUOTE(dulek000 @ 26.08.2005 - 15:50)
Poleciłbym zmienić system na XP, bo konnekt najlepiej sobie z nim radzi.
*


No a istnieje inna rada?Konnekta uzywam na starym laptopie ktorym posluguje sie wylacznie do rozmawiania na tym programie. xp na tymsprzecie mi nie ruszy:P
Przemekc1
Nieoficjalny SP dla 98. Najlepiej zainstaluj windowsa 2000 (nie powinno być nawet różnicy w wydajności pomiędzy 98, a 2000)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.