Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wielkosc ikon mail/telefon/opis
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
mcviper
po pierwsze: witam wszystkich smile.gif

po drugie: mam pytanko
na liscie bledow/propozycji jest napisane ze jest mozliwosc wyboru miedzy duzymi a malymi ikonami (z tematu) przy kontakcie od grudnia zeszlego roku

ja mimo usilnych staran nie znalazlem tej opcji w ustawieniach sad.gif

ktos pomoze?


PS. jesli bylo to sorki... szukalem - nie znalazlem, tylko bylo napisane ze ma byc wybor
Ludwik
Jest wybór między dużymi i małymi ikonkami pasków konnekta. Kilknij prawym przyciskiem na pasek. Wyboru między dużymi i małymi ikonkami statusów - raczej nie ma.
mcviper
chyba zostalem zle zrozumiany
przy ikonce statusu mozna sobie ustawic (lewa/prawa/ukryty) ikonki:
- Opis statusu
- Email
- Telefon
jednak sa one malutkie

jednak na liscie propozycji/bledow napisane jest ze jest juz dodana opcja wybory miedzy duzymi i malymi ikonkami o ktorych pisze
gdzie to jest? nie moge tego wogole znalezc

(winxp pro)
Ludwik
gdy ustawisz "z lewej" są malutkie, gdy "z prawej" - wyraźnie większe. Chyba o to chodziło?
Możesz też ustawić czy są odrazu po prawej od nazwy kontaktu, czy skrajnie po prawej - to już nie ma wpływu na ich wielkość.
mcviper
okej... dzieki
juz wiem w czym rzecz

tak przy okazji jeszcze zapytam: czy da sie zmienic kolor okna glownego na inny niz windowsowy siwy? nie chce tego robic stylem calego windowsa bo to bez sensu
Ludwik
W obrębie konfiguracji konnekta możesz zmieniać część kolorów. Konfiguracja>wygląd. Niestety nie wlicza się w to konfiguracja całego okna. Ale może dostosowanie innych elementów też cię zainteresuje.
mcviper
tak
przegladalem te opcje... powiedzmy ze do polowy mi pasuje smile.gif choc zaluje ze nie mozna wszystkiego ustawic. ale i tak to ginie, bo program jest wypasiony smile.gif
Flind
az tak ciezko przejszec opcje konekta. przeciez to wszystko jest jak byk. zwłaszczate kolory to ich chyba ciezko nie załwazyc?????????????????????
mcviper
zauwazyc nie trudno
ja pytam o glowne okno konnekta a nie o liste kontaktow...
kox
Flind coś ostatnio nerwowy się zrobiłeś wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.