Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kolejność uruchamiania wtyczek?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
D_I
Cześć, mam problem: chodzi o to, iż na konnekcie jade dość długo, ale niedawno postanowiłem go rozbudowac, tj: jabber, icq, aim, itp... Problem tkwi w tym, że jak łączy mi się gg, to później łączy się Jabber (autocom) i z niewiadomych przyczyn gg się rozłącza i jak sie jabber połączy to wtedy gg próbuje ponownie i wszystko działa. Ktoś wie jak temu załagodzić ? A może istnieje jakieś kolejkowanie uruchamiania wtyczek? Może to by coś dało? Pozdrawiam smile.gif

P.S. Mam problem, zresztą nie wiem czy to jest problem, no więc tak: Mam transporty na autocomie msn, aim, yahoo,icq. Bledy (wg mnie) to:

ICQ: Turboing, connect later (co to znaczy?, ikonka szara)
AIM: Przy rejestracji transportu miałem kolorową ikonke i tak jakby była "dostępna", po kilku resetach konnekta juz sie tak nie robi, zepsulo sie cos? (jest szara)
MSN: identyczna sytuacja co z AIM'em, nie wiem co sie stało, że teraz się nie "aktywuje" tylko pozostaje szare, też nie wiem czy to działa
Yahoo: To cały czas mam "aktywne" (kolorową ikonkę) i jest na szczycie listy, tak jakby była "dostępna"

Ktoś mi to wytłumaczy? Pomoże? (Ustawione mam na synchro do konnekta a nie do serwa)
Aule
A transportu GG nie masz? On może powodować takie rzeczy.
D_I
QUOTE(Aule @ 28.08.2005 - 10:22)
A transportu GG nie masz? On może powodować takie rzeczy.
*




Mam wtyczkę, kiedyś bawiłem się z transportem gg i jak doszło do kontaktów to mi się odechciało ;/
Aule
Transport wyrejestrowałeś?
D_I
tak, nie mam opcji już wyrejestruj. Z innymi transportami próbowałem to na kilkanaście sposobów (wpisywać inaczej login) bo np: (na msn login to) login@hotmail.com a na yahoo to już tylko login (bez reszty)

O, np. teraz jakimś cudem działa msn, przez kilka godzin działało msn i yahoo (czasem icq) a teraz yahoo zmieniło status na "nieaktywny" i co teraz? :/

P.S.


Czy ktoś wytłumaczy mi o co chodzi z ta "synchronizacja" i "autoryzacja"? > załącznik

Załączniki

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.