Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Historia
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Puma
Coś tu nie gra, nie wiem czy nowa wersja czy mój system operacyjny. Chodzi o zapis rozmów w historii (mam zaznaczone żeby zapisywał). Zapisyje ale tylko 1-2 pierwsze odpowiedzi nie cały przebieg rozmowy jak kiedyś. Mam XP od niedawna i teraz łaczy się wiele lepiej, tylko że te zapisy w historii, często sobie czytam żeby sobie przypomnieć jaki był ostatni temat rozmowy a teraz lipa :x
shw
a ja mam inny bug fajny, ktorego juz strescilem hao.
otoz kilka osob kopnol zaszczyt i maja cos obok nick'a
np. mordke 'smile.gif' - i historia K'ya sie wtedy sypie, bo nie chce zapisywac - poprostu nie dziala przycisk Zapisz.

PS. fajnie sie rozmawia tak wogole z takimi osobami - tak optymistycznie i z usmiechem - az sie chce z taka osoba gadac - serio - sprobujcie! biggrin.gif
hao
W historii jest bug... Poprawka jest już gotowa, ale poczekam jeszcze czy aby nastepne bugi się nie ujawnią...
Hao! Dodaj przycisk maksymalizacji okna do historii ;]. Za kazdym razem musze sam dodawac reshackerem.
Puma
Dzięki, historia już działa smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.