Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Znikają mi kontakty z sieci TLEN
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > DwuTlenek
prorokjchs
Po wpisaniu i dodaniu do listy kontaktu w sieci TLEN kontakt sam spontanicznie znika, najczęściej przy następnym uruchomieniu KONNEKTA. Ze starymi kontaktami, któe mam na liście tak się nie dzieje, tylko z nowo dodanymi. Czy ktoś wie jaka jest tego przyczyna? Czy winna jest wtyczka do TLENa czy może coś innego?
mgr.Dlugi
Zapewne masz wlaczona synchronizacje do servera i dodajesz kontakty gdy jestes offline
prorokjchs
Być może, nie zwróciłem na to uwagi... Sprawdzę to jeszcze... Synchronizację do serwera mam, ale o ile pamiętam gdy dodawałem konkakt, to był on online, czyli chyba byłem połączony. Czasem jak wpisze kontakt jeszcze raz pod tą samą nazwą, na liście pojawia się nie tylko ten nowy, ale i stary powraca.
arct!c
proponuje zrobic synchronizacje do konnekta i wtedy nie bedzie szopek ( raczej nie powinno byc smile.gif )
prorokjchs
Tylko że czasem potrzebuję listę nie tylko u siebie na kompie, więc lista na serwerze jest mi potrzebna... Zobaczę jak to wyjdzie następnym razem. Jeśli to przez to, to będę kombinować i jakoś inaczej listę eksportować.
P.S. A może by tak wtyczka, która synchronizuje listę z TLENa na żyzcenie, tak jak na GG?? Jak ktoś potrafi pisać wtyczki, to niech nad tym pomyśli...
riddle
Ale po co? Klikasz raz i masz… musisz tylko zapamiętać jakimi prawami rządzi się synchro. To nie takie trudne. Nakieruj mychą na combobox i zobaczysz podpowiedź.

(Chyba muszę naskrobać arta o synchro, bo ludzie, podobnie jak z autoryzacją, wariują bo tego nie ma w GG)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.