Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wtyka update - postep prac?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
mcviper
ja mam pytanko, jako ze nowy jestem nie bardzo jeszcze sie orientuje we wszystkich mozliwosciach tego (moim zdaniem) bardzo dobrze rokujacego komunikatora.

czy wpyczka update i zwiazane z nia opcje:
AKTUALIZACJE > SPRAWDZ
> OSTATNI MOTD
> Info o wersji
> Ostatnia wiadomosc

wiec tak: ktore z nich dzialaja a ktore nie? smile.gif
zauwazylem dzisiaj (w zwiazku z nowa wersja .96) ze nie dziala - zawsze wyskakuje ten sam komunikat, ze "mam najnowsza wersje programu..." itd. mimo ze po wyjsciu wersji .96 mialem jeszcze wersje .95 zainstalowana

przy drugiej opcji (ostatni motd) komunikat mowi mi ze usluga jeszcze nie dostepna

podobnie przy pozostalych dwoch


teraz pytanie: czy poprostu wszystkie jeszcze nie dzialaja, a sa zaczatkiem do zrobienia tej wtyki, czy tez ta pierwsza juz powinna dzialac, a nie dziala.

z gory dzieki
hao
Sprawdź powinno działać... Na serwerze update trochę trwa, być może trafiłeś na moment, że paczki już były, a jeszcze nie podmieniłem wersji w tym skrypcie...

Pozostałe opcje są na przyszłość, gdy będzie druga edycja strona, nad którą prace od dłuższego czasu zupełnie stoją... Może dlatego, że "face-lifting" rozwiązał kilka problemów i nie ma już takiego ciśnienia...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.