Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gadu-Gadu™7
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
riddle
  • 60 emotikon
  • Wyrażenia regularne (:DDDD = biggrin.gif)
  • Poprawione reguły w emots.txt (wiele z emotikon „brakowało”, to znaczy były pod innymi, niestandardowymi regułami (na przykład ;( ohmy.gif)
  • Dodano część reguł ze starego zestawu Gadu-Gadu™ (na przykład <głaszcze> do <pocieszacz>)
Pobierz: Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Gadu_Gadu7.zip)

Właścicielem emotikon jest Gadu-Gadu™ Sp. z o.o. Ściągacie i używacie na własną odpowiedzialność. Ja zrobiłem ten pack jako ćwiczenie w wyrażeniach regularnych. wink.gif
Spass
już nie ma SMS.Express Sp. z.o.o. teraz jest Gadu-Gadu Sp. z o.o. wink.gif

zestaw ikon zrobiony profesjonlanie (jak zwykle riddle, jak zwykle...) dobra robota
mk89
dzięki smile.gif Wezme wink.gif
TaO
dobra robota, zaraz zlookam jak to wyglada w k. GJ

Ej nie ma jednej podstawowej emoty ":D" tongue.gif ja tej roździabionej mordki czesto uzywam a jej nie ma sad.gif
qdzik
Calkiem przyjemne. A tak przy okazji spytam czy nie wiecie czemy konnekt nie wyswietla wszystkich emotow w tej tabelce z emotami w oknie rozmowy, a jak wpisze skrot w oknie rozmowy to wszystko hula.
riddle
Bo tak działa wypisywanie reguł w menu emotikonów przez kIEview. smile.gif Jeśli nie rozumiesz co jest napisane w pliku emots.txt przeczytaj poradnik do wyrażeń regularnych. wink.gif
Damian Milczarek
Witam

Jestem swiezo nawroconym uzytkownikiem Konnekta ;)
Emotikony faktycznie slicznie sie prezentuja, mozna jeszcze prosic o dodanie tej -> :D Bardzo, bardzo czesto uzywana przeze mnie mordka.
psota
Przecież jest w 3 rzędzie 1 emotka
riddle
Otwórz plik emots.txt i zamień linię
    ("/<lol2?>/gi"),"haha.gif","_haha.gif"
na
    ("/[;:]-?d+/gi","/<lol2?>/gi"),"haha.gif","_haha.gif"
Damian Milczarek
Dzięki Riddle, już działa poprawnie.
Mista Lova Lova
Hmmm, ja wrzuciłem po prostu do katalogu 'emots' emoty z oryginalnego gg 7.0 i też działa.... tzn tak mi się wydaje.... Czy jestem w błędzie?
lhs
Nie jesteś. Autor tego zestawu dodał jakieś własne skróty, dzięki czemu zestaw ten nie będzie w pełni kompatybilny z oryginalnym GG.
Mista Lova Lova
He, he, brak kompatybilności zaletą biggrin.gif
Pozdrawiam.
riddle
No bo w GG7 mamy 3 zestawy (katalogi 1, 2, 3)… tutaj jest ten trzeci, ale żeby nie było „wieś tańczy i śpiewa” to zdecydowałem się na jeden zestaw. Kończąc tyradę, każdy chce widzieć coś zamiast biggrin.gif, sad.gif albo tongue.gif … a w oryginalnym emots.txt z katalogu 3 nie było reguł dla nich.
twilight
QUOTE(riddle @ 2.09.2005 - 00:33) *

[*]Dodano część reguł ze starego zestawu Gadu-Gadu™ (na przykład <głaszcze> do <pocieszacz>)



hej mam pytanie: jak polaczyc ten zestaw (albo po prostu katalog 3 z oryginalnego gg) z katalogiem 1 z gg, tak aby poprawnie wyswietlaly sie ikony???

jak ktos do mnie pisze cos takiego
<przytul>
<papa>
<\
<p

to u mnie wyswietla sie to:


czyli nie wiedzec czemu < jest traktowany jakby dwukropek (tylko pozniej nie zamieniany). Ja z kolei bez problemu moge wysylac emotki od siebie (te z katalogu 1). Sprawdzalem w ustawieniach kIEview i kolejnosc na liscie nie ma tutaj wplywu.

jak moge to zmienic bo jakos nie umiem znalezc rozwiazania??

z gory dzieki
Bo$s
twilight, z tego co mi wiadomo to niepoprawne wyświetlanie emot na P, D itd. jest spowodowane zmianami w protokole GG, przez co kIEView nie rozpoznaje ich poprawnie...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.