Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: grupowanie
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Chomer
nie wiem czy dobrze to nazwalem czy nie .. widzialem ze byla nie jedna rozmowa na temat grup itd *(jestem nowy na forum, wiec moze cos niestety nie widzialem .. ale mam taka propozycje do konnekta

apropo grup - mam pytanie czy mozliwe jest *(pewnie tak..) aby grupy nie byly tylko w zakladkach na gorze a aby pojawily sie na liscie - chodzi mi o cos takiego co przypominalo by pod pewnym wzgledem 'segregowaniu' osob na grupy widoczne oraz odzielone od siebie juz na liscie kontaktow - podobna rzecz jak mozna zobaczysz na wpk.

co do icq to chyba juz nie trzeba mowic - poniewaz widzialem ze sporo osob juz o tym wspomnialo - tak wiec rozumiem ze ktos sie juz tym zajmuje.

a co mnie zaskoczylo to pomysl ze skype - to naprawde bardzo dobry pomysl naprawde spodobal mi sie (o; tak wiec i za nim tez jestem.

no i mam jeszcze jedno pytanie .. - jak ida prace nad mozliwoscia uruchomienia konnekt`a pod linux`em ?
riddle
Mówisz o drzewku i będzie to w wersji 0.7. Było.
A co do Linuxa.

I nie tłumacz proszę, że jesteś nowy. Powiedz, że Ci się nie chciało poszukać, widać to na kilometr. Lock.
psota
QUOTE(Chomer @ 2.09.2005 - 16:48)
apropo grup[...]
*

wtyczka sprzątaczek
Ustawienia => Interfejs => Lista kontaktów => grupowanie => grupowanie według grup
o to chodziło?
QUOTE(Chomer @ 2.09.2005 - 16:48)
co do icq [...]
*

Nikt nie się nie zajmuje narazie pisaniem wtyczki, ponieważ są żeczy ważniejsze, a i tak wystarczy się troche natrudzić i się ma transport jabbera
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.