Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GTalk
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
riddle
Stylizacja okna rozmowy na Google Talk. Aby w pełni cieszyć się prostotą i ascetycznością okienka, należy posiadać czcionkę Arial Unicode MS (nie załączałem bo to 22MB) i doinstalować zestaw emotikon.


(Styl XP na obrazku po prostu rozjaśniłem, bo nie za dobrze się komponuje jasne okno z czarnymi obramowaniami)

Pobierz CSS: Kliknij, aby zobaczyć załącznik (rid_gtalk.css)Pobierz CSS (małe poprawki):Kliknij, aby zobaczyć załącznik (rid_gtalk.css)Pobierz Emotikony: Kliknij, aby zobaczyć załącznik (GTalk.zip)

Wszelkie odstępstwa od screena raportować. Być może macie inne ustawienia domyślne w Wygląd i będzie trzeba poprawić. smile.gif

drivex
port jak najlepszy, ale szczerze brzydkie to to smile.gif
arct!c
Nic nadzywczajnego. Ale nie mowie ze najgorze bo sam nic lepszego nie zrobilem. Ale i tak + za checi smile.gif
riddle
Bo taki miał być. smile.gif A i tak parę „magicznych” trików tam siedzi (jak ukrycie napisu „status” w zmianie statusu oraz liniowość wiadomości jak w PSI np.), więc chociażby można wykorzystać styl do przeróbek / nauki. smile.gif

Nie każdemu też do szczęścia trzeba gradientów, kolorów i wodotrysków. wink.gif Słyszałem już od paru osób, że „szkoda, że nie ma zwyczajnego listingu wiadomości jedna pod drugą”. biggrin.gif No i jest! smile.gif W ten sposób można przekonać do Konnekta swoich tatusiów. :>
TaO
riddle: a dalo by sie zrobic tak ze po wlaczeniu grupowania rozmow, grupowalo by je ? ;P tzn. omijalo by nicka uzytkownika i tylko wypisywalo by tresc wiadomosci, ale juz po przesunieciu o tego (ukrytego tongue.gif) nicka tongue.gif - tak zeby wiadomosc opjawiala sie pod wiadomosciami , a nick pod nickami i godziny pod godzinami... a nie zeby wiadomosc wskocczyla na miejsce nicka itd.
riddle
Ściągacie, ustawiacie wartości marginesów, dopełnień i szerokości pól na własną rękę. Standardowe presety dosyć nieźle się prezentują w standardowym okienku, jak widzicie na dole. Historia -> daty zrąbane oczywiście. Dłuższy nick -> rozklejka. Bawcie się. wink.gif



Pobierz: Kliknij, aby zobaczyć załącznik (rid_gtalk_mod.css)
pc24
Do jakiej klasy powinienem przypisać display: block; aby pierwsza wiadomość przy łączeniu była w nowej linie (każde pozostałe i tak są w nowej)?
TaO
riddle: Dzieki wielkie, tego mi bylo trzeba biggrin.gif
riddle
Pc24: Wywal float: left; z .header

Chodzi oczywiście o standardowy CSS, nie o mod?
pc24
Teraz jest wyśmienicie biggrin.gif
sinuhe
to samo co rid_talk, tylko ze kolor tla wiadomosci otrzymanej zmienilem na jasny niebieski. teraz latwiej rozpoznac ktory tekst jest moj, a ktory rozmowcy.
pzdr.
@ndy
Witam,

Czy mógłby ktoś zmodyfikować styl w załączniku tak aby wiadomości były liniowe jak w stylu Riddle'a (gtalk)?
Albo napiszcie co trzeba dodać do pliku CSS to sam zmienie.

Pozdrawiam


P.S. Dodajcie możliwość wgrywania archiwów 7z.

Załączniki

dantley
Świetna stylizacja... Ciężko będzie zmienić na cokolwiek innego smile.gif
MICHALM1
Jak dla mnie też rewelacja, jeszcze tylko cały schemat Google Talk i bedzie cudeńko już...
spajdermeN
Czy można w jakiś sposób zmniejszyć to pole wpisywania tekstu?
WRON3k
musiałbyś zmienić wtyczke okna rozmowy z ieview na kDuoView
spajdermeN
I co wtedy?
W kDuo można takie rzeczy robić? Jak to zrobić?
WRON3k
i w opcjach tej wtyczki znajdziesz opcje ustawiania wysokości pola wprowadzania tekstu...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.