Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Statystyki
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
PinBack
coś jak na forach phpBB jest - bazowało by na całej historii
Funkcje jakie ja bym widzial to
- pokazywanie z kim najczęsciej rozmawiamy (tylko nie wiem wg czego bo ilość znaków to nie bardzo, czasem cos kopiujemy itp, ilość rozmów też nie bo u mnie czasem jedna rozmowa trwa 3 dni, waga ? ) -wiem ze to mozna uzyskac przez sortowanie rozmow w historii wg wagi no ,ale..
- pokazywanie najczesciej uzywanego slowa?
- pokazywanie kiedy najczesciej rozmawiamy (zakres godzin)
- ile rozmów dziennie (od 24 do 24 powiedzmy)

czy coś takiego, wtyczka w sumie taka typowo bajerancka bo nie widze jej konkretnego przeznaczenia smile.gif
No i co najwazniejsze nie mam pojęcia czy cos takiego mozna uzyskac bazując na histori którą tworzy konnekt
dulek000
IMO bez sensu marnować siły wtyczkopisarzy na takie coś. To po prostu wodotrysk.
riddle
Jeśli chodzi o mielenie każdej rozmowy - jej treści - w poszukiwaniu takich samych słów, to miałbyś niezły freeze na parenaście minut.

Ogólnie pomysł może być… wodotryski czasem są przydatne (bo niby po co mi audioscrobbler wink.gif).
PinBack
zatem mowie - nie wiem jak to wyglada od strony technicznej wink.gif
ale to przyjemny bajerek, mozna uproscic to zliczania tylko rozmow czyli powiedzmy pokazuje najbardziej aktywnych ,z kim najczesciej rozmawiamy i ile srednio rozmow dziennie odbywamy wink.gif
Wtyczek mało realny, ale zaproponowac zawsze mozna... z mojej strony tyle - krytykowac mozecie, sam bym ponarzekał, ale jak ktos chce pochwalic to lepiej niech napisze wink.gif
piotr.k
juz napisałem wtyczkę która od dawna ma te opcje i mase innych ale dopuki z konnektem będzie tak marnie jak teraz nikt nie ma szans nawet zobaczyć tej wtyczki....

pozdrawiam tych przez których konnekt leży ............. i głośno kwiczy
bakerss
Taaa, a świstak siedzi i zawija ;]
Spass
piotr.k jeśli to prawda to pozdrowiłeś przede wszystkim siebie samego
Sija
piotr.k: jezeli w dalszym ciagu bedziesz zamieszczal posty w takim tonie jak ten tutaj, Twoje konto zostanie poprostu zawieszone. nikt Cie nie zmusza do korzystania z akurat tego komunikatora, ale psucie krwi na forum nie bedzie tolerowane.
piotr.k
ja niemam władzy zarządzania centralką kupdate.........

a co do tonu postów to komu mam bukiet róż wysłać ża to że od bardzo dawna konnekt jest w takim rozwoju że.......... wogle się neirozwija..... a kto sie nierozwija ten się cofa..... jedyne postępy widac w checky....... no cóż

aha i ciagle o wersji 0,7 o której sie mowi i nic wiecej sie niedzieje blink.gif hao masz u mnie 0,75l wody rozmowowej jak konnekt 0,7 bedzie gotowy i dostepny na www do pobrania z dzialajacym kupdate...... laugh.gif
hao
Proponuję bardziej uważnie śledzić co się dzieje, a co się nie...
Przemekc1
QUOTE
ja niemam władzy zarządzania centralką kupdate.........

To wrzuć tą wtyczke na forum...
qdzik
imho pomysł na wtyczke fajny, tylko czy jak ktos duzo gada to nie bedzie mulila kompa...jak kazdy znak czy tam slowo bedzie przetwarzane "live"?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.