Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: myszka
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
hook
witam wszystkich!
wiec pojawil sie taki maly problem otorz przy wlaczeniu k z aktywna wtycznka sms, mam problemy z poruszaniem myszka- chodzi tu o to ze kompletnie zostaje zwolniona, jak gdyby ustawienia szybkosci myszki sa na min. po wylaczeniu k problem znika.

myszka logitech-mousman+
winxp
k 96-problem pojawial sie juz w wersji 93
hao
Upewnij się czy masz najnowszą wersję. Jeżeli tak, to niestety nie jestem w stanie powiedzieć co może ten problem powodować...
SandmmaN
QUOTE(hook)
witam wszystkich!
    wiec pojawil sie taki maly problem otorz przy wlaczeniu k z aktywna wtycznka sms, mam problemy z poruszaniem myszka- chodzi tu o to ze kompletnie zostaje zwolniona, jak gdyby ustawienia szybkosci myszki sa na min. po wylaczeniu k problem znika.

myszka logitech-mousman+
winxp
k 96-problem pojawial sie juz w wersji 93


Jezeli masz zainstalowane driver'y Logitecha to je odinstaluj i zobacz wtedy czy nadal pojawia sie opisany problem.
hook
witam ponownie, widzicie jest problem o tyle dziwny, ze na wtyczce sms [od wersji 90 do najnowszej] sypie mi sie ta myszka a kiedy zastapie wtyczka z 89 to buja. Ja osobiscie nie mam nic przeciwko korzystaniu z tej starej wtyczki bo i tak wysylam sms zadko i tylko na plusa i ere. Ale fakt jest faktem ze cos sie psoci.
A sterownikow nie chce usuwac bo po ich wywaleniu myszka chodzi jakby chciala a nie mogla nawet na max predkosci ustawionej w jej opcjach.
:cry:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.