Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Puste okno kontaktów
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
pippi
Witam smile.gif
Mam trzy różne profile. Mój i córki są "normalne", natomiast profil syna zaczął "wariować" :-( Po włączeniu konnekta i wybraniu profilu syna pojawia się okno kontaktów, tylko jest puste, nie ma żadnego kontaktu. W momencie zalogowania się do GG pojawiają się kontakty, ale nie wszystkie. Nie ma kontaktów niedostępnych które nie mają opisu, a widać kontakty dostępne i niedostępne z opisem. Stało się to dziwo nagle, nie pomaga reinstalacja konnekta ani utworzenie profilu na nowo sad.gif

Jeśli trzeba mogę zapodać log, tylko nie wiem który, bo jest ich kilka. smile.gif

Bardzo proszę o pomoc. smile.gif Sporo czasu zajęło mi przekonanie syna do konnekta a on teraz chce wrócić do GG ohmy.gif wacko.gif

Pozdrawiam
PinBack
QUOTE("Olórin")
Zazwyczaj będzie to najnowszy plik o nazwie konnekt_live[...]log, ale zawsze należy upewnić się czy data pliku zgadza się z datą wystąpienia błędu.


system to XP ?
Może ma włączony FILTR ?
arct!c
U mojego kolegi byla bardzo podoba sytulacja i tez zastanawialem sie co to moze byc, kontakty nagle mu znikaly, pozniej pojawialy roznie to bywalo. Nie wpadlem na pomysl z filtrowaniem, choc to moze byc to. Zaraz powiem koledze co i jak, jesli pomoze to napisze co bylo u niego zle.
arct!c
zgadza sie to od filtra. smile.gif
pippi
A możesz troszkę mniej tajemniczo smile.gif

O jaki filtr chodzi?
arct!c
kolega PinBack podal linka w odpowiedzi smile.gif Czytanie zajmie 5minutek i bedzie dzialac tak jak powinno smile.gif
pippi
Dzięki, już naprawione smile.gif

Syn miał włączony filtr.
I przepraszam ale nie zauważyłam linka.

Pozdrawiam smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.