Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: obrazki gg7
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Thinker
hmmmmmm
kumpel ma gg7 i moze do mnie obrazki wysylac
ja do niego nie sad.gif
wam tez sie tak dzieje?
Olórin
Prawdopodobnie zmienili coś w protokole...

edit: w becie faktycznie nie działało - w stabilnej jest ok smile.gif
psota
Ja ściągnełem teraz GG7 i sprawdziłem i 0 problemów.
thespirit
U mnie nie dziala wysylanie obrazkow z Konnekta do Konnekta! Kumpel do ktorego je wysylam tez nie moze do mnie wyslac obrazka! Rowniez jak wysylam obrazek do kolezanki, ktora ma GG 7.0 to obrazki rowniez nie dochodza!!

POMOCY i z gory wielkie dzieki
NelQ
thespirit - rozumiem, że masz włączoną wtyczkę 'GGimage'??
thespirit
a no nie mam, wiec moze to przez to!
Sciagne ja i zobacze co dalej!
thespirit
Zonk - jednak mialem ggimage w najnowszej dostepnej wesji i dalej nic!
Kumpel z konnekta dalej nie moze odebrac ode mnie obrazka jak i on nie moze wyslac do mnie!!

POMOZCIE!!
Spass
A kumpel z konnekta też ma GGimage?
thespirit
Ma. Do momentu mnie weicej pojawienia sie gg 7.0 wszystko chodzilo dobrze, ale jak pojawilo sie gg 7.0 zaczelo sie cos walic. Ogolnie dziwna sprawa bo do jednego kumpla na gg 7 obrazki dochodza a do drugiego nie. Do kumpla z konnektem tez nie chce dojsc, nie wiem co sie dzieje!
Czy ktos jest w stanie mi pomoc??
thespirit
HALO!! Czy ktos jest w stanie mi pomoc???
psota
Niezbyt, gdyż trzeba wpierw namieżyć problem ażeby go rozwiązać, a jak narazie nie wiemy gdzie leży problem.
super_ip
Nie piszesz czy osoba do ktorej dochodza obrazki tez uzywa gg 7.0 ale skoro do jeden dochodza a do trugiej nie to IMHO problem lezy po stronie komputera do ktorego nie dochodza moze jest za natem ma zablokowane portu lub cos podobnego ja zauwazylem ze mam problem z wysylaniem nie tylko obrazkow ale i plikow do osob z dynamicznym IP z poza mojej sieci
psota
Obrazki nie są wysyłane P2P tylko przez serwer GG, taksamo jak wiadomości. wink.gif
thespirit
Jeszcze informuje o tym co zauwazylem ostatnio - obrazki dochodza do osob majacych gg 7.0 jesli sa dostepne, natomiast gdy niewidoczni obrazek nie chce sie juz wyslac.

Natomiast jesli osoba z gg 7.0 wyslala mi obrazek jak bylem dostepny i obrazek doszedl,a potem zrobilem sie niewidoczny i ta osoba dalej wysyla kolejne obrazki to te obrazki od osoby z gg 7.0 dalej dochodza pomimo tego ze jestem niewidoczny.

Gorzej jest z wysylaniem z konnekta na konnekta - przy 2 osobach dostepnych obrazek wcale nie dochodzi!

Czekam na pomoc.
dark
Ja mam ten sam problem, zawsze wszystko ladnie dzialalo, a teraz klapa i niedziala. sad.gif
NelQ
U mnie wszystko śmiga bez zarzutu, zarówno K <=> K jak i GG <=> K
thespirit
no jak tam,ktos cos wymyslil w tym temacie?? tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.