Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kto Cie ma na liście ?
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
mover
tak jak w temacie; wtyczka ktora wyswietlala by jakies malutkie oznaczenia na liscie kontaktow przy kazdej osobie, np.:

- czy owa osoba ma nas na swojej liscie kontaktow
- czy z ta osoba mozemy przesylac pliki/obrazki
- czy jest niedostepna/ukryta(o ile sie da to zrobic)
GuZiK
2. PPM na kontakcie -> kDodatki - widzisz połączenie...
psota
W pierwszym naciskasz to samo co w drugim i jeżeli cie nie ma na liście to pisze tam, że ta osoba niema cię na liście.
A co do 3 to w GG7 już załatali tą dziure.
mover
tylko, ze w niektorych kontaktach ta opcja jest 'zaciemniona' (chociaz sa oni dostepni), nie mozna nawet pingowac... (chyba ze mam cos zle skonfigurowane ?)

ps. na tlenie jest plugin: przy kontakcie jest rysuneczek komputerka z koleczkiem - koleczko szare oznacza, ze ktos Cie nie ma na liscie. czerwone, ze nie mozesz wysylac plikow. zielone, ze mozesz przesylac co chcesz - obrazowo pokazane; szybko wiemy o co chodzi...
Olórin
psota - tylko powiedzieli że załatali wink.gif fakt - wprowadzili zmiany ale ggtest cały czas działa (jednakże troche inaczej - ale wciąż wykrywa niewidocznych wink.gif )
mgr.Dlugi
W mirandzie dostajesz info jezeli ktos Cie doda na swoja liste, mozesz go zaskoczyc i pierwszy zaczac rozmowe tongue.gif
Sad
W/g powinno pojawiać się coś gdy ktoś nas nie ma na liście. Bo tak samo można powiedzieć o komórce - niech się nie wyświetla a będzie można sprawdzić w "Więcej" - dunno jak widać :>
TaO
GuZiK: wiem z doswiadczenia ze te "kDodatki" niezabardzo dzialaja tongue.gif

Przyklad: ostatnio sobie patrze tak z ciekawosci kto mnie ma a kto nie na liscie... patrze a tu moja kolezanka ktoa znam juz dobre kilka lat nie ma mnie... - mysle sobie pewnie formacik kompa - ale akurat zapalilo sie zolte sloneczko i zagadalem... (sprawdzilem jeszcze przed rozmowa czy jestem u niej na liscie - nie bylem) okazalo sie ze Caly czas bylem u niej na liscie, choc pokazywalo ze tak nie bylo tongue.gif Wiec ja bym podchodzil do takiego sprawdzania raczej z dystansem
psota
QUOTE(Olórin @ 6.09.2005 - 07:53)
psota - tylko powiedzieli że załatali wink.gif fakt - wprowadzili zmiany ale ggtest cały czas działa (jednakże troche inaczej - ale wciąż wykrywa niewidocznych wink.gif )
*


mateuszn0 mówił, że jego wtyczka przestała działać w GG7.0
misiekf
ale przeciez sprawdzac czy ktos jest ukryty/ niedostepny mozemy sprawdzac za pomoca Ping'ow (jesli osoba taka ma stałe IP)...

ping wyslany i odebrany
komp dziala, a gg moze moze... mi sie jak narazie starcza to co jest... smile.gif

w power gg bylo info czy ktos ma nas na liscie a my go nie...
nie wiem czy to jest w K.
mover
QUOTE(misiekf @ 6.09.2005 - 22:41)
ale przeciez sprawdzac czy ktos jest ukryty/ niedostepny mozemy sprawdzac za pomoca Ping'ow (jesli osoba taka ma stałe IP)...

ping wyslany i odebrany
komp dziala, a gg moze moze... mi sie jak narazie starcza to co jest... smile.gif

w power gg bylo info  czy ktos ma nas na liscie a my go nie...
nie wiem czy to jest w K.
*




tylko, ze za pomoca wtyczki kDodatki to jest czasami niemozliwe, nie da sie pingowac nawet do dostepnych osob. chodzi glownie o to zeby komus tak sie chcialo jak mu sie nie chce napisac wtyczke ktora by nam od razu pokazywala to wszystko o czym wczesniej mowa... smile.gif jak juz sie komus zechce z tym robic, badz z czyms innym, to moge pomoc z oprawa graficzna smile.gif
Aule
Pokazywanie, że ktoś nas ddoał, a my go nie mamy, to jakiś błąd w protokole, który zawsze może zostać poprawiony (ale w przypadku gg pewnie jeszcze troche pożyje wink.gif )
lookasz20
To czy ktos ma na liscie czy nas nie ma nie dziala na komunikator Tlenu, dlatego tez koledze @TaO moglo nie pokazywac, ze kolezanka ma go na liscie. Sprawdzone, juz pare razy sie 'nacialem' bo myslalem, ze ktos mnie nie ma na liscie, ale po zgadaniu sie z ta osoba okazywalo sie, ze uzywa Tlena.
piotr.k
1. nie ma to jak usunąć post :> wtajemniczona osoba wie do kogo mówie
2. brak odpowiedzi na 1 pytanei w 1 poscie

pytanie brzmi : jak zrobić żeby było widać że ktos kogo MY nie mamy na liście ma nas na swojej liście (dla ułatwienia dla kumajacych inaczej chodzi o protokół GG)

3. poprostu uwielbiam jak ktos zada pytanie a potem pojawia sie 100 postów z odpowiedziami na jakieś zupełnie inne pytanie (które wogóle niewystąpiło) np tutaj..... dodam że mnie też interesuje odpowiedź na to pytanko
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.