Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gadu-Gadu™ 7
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
zimaq

Styl jest portem okna rozmowy znanego z naszego ukochanego komunikatora jakim jest GG w wersji 7. Styl jest stworzony, by jak najwierniej naśladować swój oryginał, grafiki są odwzorowane niemal idealnie.
By styl wyglądał najlepiej, zaleca się wyłączenie obydwu opcji dot. grupowania wiadomości, choć i z włączonym grupowanie wygląda nie najgorzej.

Nie zostało uwzględnine stylowanie dla kTransfera i SMSów ( bo i po co, skoro uważam tak samo jak riddle - nie mi potrzebne to wink.gif )

Zgodnie z licencją styl moze być dowolnie modyfikowany.

czcionka użyta na skrinie to Frutiger Linotype, nieco zmniejszona, w paczce domyślnie jest MS Sans Serif

Zobacz: Emotikony z Gadu-Gadu™7
Pobierz: Kliknij, aby zobaczyć załącznik (gg7.zip)
riddle
Impressed! smile.gif
A tutaj macie emotki z GG7 do kompletu, jak ktoś raczy. smile.gif
Carecki
na screenie widnieje czerwony napis "wczytano z historii ostatnią rozmowę" ... Co to za ficzer?? Jakas wtyczka?? wink.gif
riddle
Kliknij prawym na puste okno rozmowy…

( I nie, nie musisz dziękować i/lub przepraszać :>)
arct!c
styl ladny estetyczny i wogole smile.gif a co do "wczytano z historii ostatnią rozmowę" to przyznam sie serio ze nie wiedzialem o tym choc konnekta mam od dawien dawna i nawet nie wiem kiedy taka opcja powstala wink.gif
Carecki
Mi tez chyba nie dane bylo jak do tej pory kliknac prawym na pustym oknie rozmowy, a Konnekta rowniez mam juz dlugo. Czlowiek uczy sie przez cale zycie biggrin.gif Bede musial teraz wszedzie klikac prawym, moze jeszcze cos sie znajdzie, np. "wyswietl rooster w postaci drzewa" tongue.gif wink.gif

a styl jak dla mnie za ubogi, brak mu polotu... no ale w koncu pochodzi z gg tongue.gif Jak dotad u mnie prowadzi Satin by riddle :>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.