Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak wczytac skorke?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
ayot
Czy ktos moze mi powiedziec, jak zmienic skorke konnekta? Ale nie skorke notify czy styl css w oknie rozmowy, tylko skorke glownego okna. Probowalem juz wszystkiego i nie wiem. Jestem w stanie zmienic czcionki i kolory glownego okna ale gdzie jest funkcja skorek jak ja zaladowac?

A.J
@ndy
Obecnie nie można skinować okna głownego. Wygląd zmienia się wraz ze zmianą stylu windowsa.
Sad
I dac sie nie bedzie dało. Szukaj!
ayot
QUOTE(Sad @ 6.09.2005 - 21:06)
I dac sie nie bedzie dało. Szukaj!
*




No to dupa z tego... A w ogole jest taka opcja przewidziana? Bez sensu zeby skinowac calego XP po to tylko zeby miec ladnego konnetka... Totalne przeoczenie i chyba jedyna wada tego softu. Szkoda sad.gif
@ndy
Podobno będzie w K 0.7...
Spass
ta... jasne, w K 0.7

@ndy skąd masz tą informacje? myśle że ludzie za dużo by chcieli od tej mitycznej wersji "zerosiedem"

ayot zawsze możesz sobie zainstalować program WindowBlinds (nie wiem czy jest darmowy) i ustawić dla Konnekta opcje Per Application i będzie Ci "skórowało" tylko Konnekta a nie całego XP. troche na siłe ale działa.
riddle
Nie, nie będzie skinowania. Konnekt korzysta z wyglądu windowsowego shella. Koniec i kropka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.