Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ciekawi mnie kad moge sciagnac wapilot
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
pavko
Bo niestety, gdy wchodze na strone gdzie sa pluginy i link oslylajacy widze tylko okienko [brak]. sad.gif
Pozdrawiam
Flind
obecnie chyba z nikad nie mozna, jedynie co to ze ktos ci przesle poczta luib gdzie udostepni, ja nie stety nie mam tej w tyczki bo jest mi nie przydatna.


a tak a propo pytanie do winthoux jak tam prace twe nad wtyczka do auto statusow bo na stronie masz tak ładnie napisane TODO ale chyba nic sie nie porusza w tym kierunku smile.gif
winthux
uczę się :) i nie mam zabardzo czasu... z resztą, żeby to rozwinąć o to co tam jest napisane to muszę siępouczyć dodatkowo c, a w szkole jest tak beznadziejny poziom, że po dwóch latach informatyki wzięliśmy dopiero pascal i mieliśmy z tego dopiero 3 lekcje.

P.S. Kompilacja to sprawdzenie poprawności kodu czy 'przetłumaczenie' kodu zrozumiałego dla człowieka na kod zrozumiały dla komputera ? Bo mi wciskają to pierwsze...
Sija
to drugie :]
cRoMo
Mi wciskali, ze BIOS to system operacyjny DOS, tylko "troche" inny.... Ale to tak offtopic wink.gif
Flind
nie martw sie ja poszedłem do LO o profilu informatycznym i jak narazie to uczyłem sie tam głownie iksela jak to moja babka mowi z informatyki oraz innych wynalazkow jak word i acces.

Raz mielismy kilka lekcji z podstaw html gdzie oczywiscie tylko do tego sie ograniczyło a takie cos chodzby jak style .css to juz nawet wzmianki nie było.
pavko
o przyslanie mi pluginu wapilot na skrzynke pocztowa.
Dziekuje z gory uprzejmie i pozdrawiam.
biggrin.gif
winthux
wtyczka AS jest połączona z wapilotem ale ma trochę błędów więc się wstrzymałem z wydaniem, później był reinstal windy i nie mam VS. Ale niedługo może rozpoczne dalej prace nad tą wtyczką choć czekam na k.bota, bo on też ma mieć automatyczną zmianę statusu(gdzieś o tym na forum czytałem) i nie chciałbym tego powtarzać.

P.S.
Flind a myślisz, że ja to co robiłem przez dwa lata ?? html wogóle nie miałem, pascal jest wogóle pierwszym językiem ;)

Bazylisz: A czym się różni build programu od compile program ? ;)

cRoMo: Po wejściu EFI to będziemy mieć windowsy zamiast biosu ;)
Sija
winthux: to, zes mnie zagial ;P - nie mam pojecia

[ build to nr wersji koncowej, a compile nr kompilacji? ]
misiu98
To ja tak troszeczkę "off topic"
WAPilot do ściągnięcia:
http://misiu98.republika.pl/wapilot.zip
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.