Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: opis statusu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KOSMOS
Nie wiem czy był poruszany już ten temat, ale nie znalazłem na forum.
Po wyłączeniu kompa z konnektem, mój status przedstawia niedostępny, ale pozostaje opis jaki miałem wcześniej.
Jest to zmyłka dla osób które mnie mają w kontaktach.
Po włączeniu GG i wyłączeniu problem znika.
Może konnekt pozostawia opis na sewrerze czy coś podobnego. :roll:
SandmmaN
Proponuje zaznaczyc opcje "Czyść opis ręczny po zmianie statusu" w Konfiguracja>Użytkownik>Opisy statusów. ;-)
KOSMOS
oki pobawie się tym, ale coś mi się zdaje ze nie o to chodzi :cry:
KOSMOS
Niestety ale to nie pomaga. Fakt faktem usuwa się opis z KONNEKTa, ale dalej pozostaje na serwerze (ja to tak wnioskuje). A mi chodzi o to aby po wyłączeniu kompa, znajomi nie mieli opisu który ja miałem z ikoną niedostępny (pomyślą ze się ukrywam).
POMOCY !!!
Puma
Masz problemy smile.gif Ja mam takich paru w kontaktach i mi to nie przeszkadza zresztą sam tak robię smile.gif)
SandmmaN
KOSMOS: a masz jakis status opisowy sprecyzowany dla stanu Niedostepny? Jezeli nie to wpisz tam chociaz zwykla kropke "." i zobacz czy wtedy nie zmienia prawidlowo na taki "." statusu na serwerze po wylaczeniu K.
Olórin
Generalnie w Konnekcie opisy są inaczej rozwiązane niż w GG smile.gif
Opis jest ustawiany niezależnie od statusu i tu w K jest chyba błąd bo w okienku od ustawiania opisu jest napis "(Najpierw ustaw status)" ale gdy chcemy ustawić opis dla niedostępnego należy najpierw ustawić opis a później niedostępny, przy łaczeniu niema znaczenia kiedy ustawimy opis(czy po połączeniu się z serwerem czy przed)...Aby wyczyścić opis należy kliknąć na Zmiane opisu i pozostawić pole puste, a nie jak w GG poprostu wybrać np. dostępny smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.