Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie pokazuj (opisu) tego uzytkownika
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Carecki
Taka jedna mala opcja (jak w temacie), taki ptaszek do zaznaczenia w opcjach konkretnej osoby, a tyle radosci by mi przyniosl (i moze komus jeszcze) i tyle nerwow oszczedzil. Bo nie chce wyrzucac tej osoby z listy kontaktow, ale MAM DOSC ogladania jej opisow! Albo JESZCZE LEPIEJ taka opcja do zaznaczenie "Tej osoby nie trawie" i przy filtrowaniu dodatkowa pozycja "Powodujacy niestrawnosc" wink.gif Wielce przydatne w przypadku osob, ktore musimy/wypadałoby miec na liscie kontaktow, ale ktorych nie chcemy tam ogladac. Tudzież filtrowanie pod wzgledem grup, zeby w danej chwili dalo sie wybrac ktore grupy maja sie wyswietlac a ktore nie (obecna mozliwosc "wszyscy albo poszczegolne grupy" to za mało).

I przy okazji - jak ustawic sobie zebym w oknie rozmowy zamiast "Ja" bylo to co chcę? :>
psota
QUOTE(Carecki @ 9.09.2005 - 21:33)
Jak ustawic sobie zebym w oknie rozmowy zamiast "Ja" bylo to co chcę? :>
*


Strzałka przy guziku ustawienia => Twoje dane => Wyświetlaj jako
lhs
QUOTE(Carecki @ 9.09.2005 - 21:33)
I przy okazji - jak ustawic sobie zebym w oknie rozmowy zamiast "Ja" bylo to co chcę? :>

Menu ustawień | Twoje dane | Wyświetl jako.
Carecki
wow, K. uzywam od roku, a okienko widze pierwszy raz w zyciu biggrin.gif
Olórin
Popieram główną propozycje wątku wink.gif
mover
moze lepiej zrobic opcje UKRYJ - tzn osoba ta byla by w kontaktach, ale niewidoczna na liscie jak i w archiwum.
przydalo by sie to, gdy chcemy z kims pogadac i pozniej ukryc owy fakt przed niepowolanymi osobami (dziewczynami, zonami, kochankami, itp... ;P).
no i oczywiscie mozna by ukrywac osoby ktorych (opisow) nie 'trawimy'.
Olórin
Czyli dodatkowy filtr? Genialne :]
Basti
Uwazam, ze obie opcje powinny znalezc sie w K. Zarowno filtr ukrywajacy calkowicie dane osoby jak i mozliwosc zostawienia osoby na liscie ale ignorowanie jej opisu - popieram oba pomysly!
NelQ
Ja rówienież popieram oba smile.gif
riddle
Skoro tyle propozycji filtrów, to lepiej zrobić coś co by ładowało sposób filtrowania z plików XML.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.