Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: net send
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
kurt
Witam proponowalby zrobic wtyczke ktora umozliwiala by wysylanie po sieci NT,2000, XP komunikatow za pomoca uslugi poslaniec, czyli po prostu wpisywanej przez wiersz polecen net send
SandmmaN
1 - Najprawdopodobniej niewiesz (skoro tak piszesz) ale od tego jest wlasnie wtyczka kLAN. Wysyla ona wiadomosci do komputerow w sieci lokalnej, korzystajac z uslugi messenger(jak_kto_woli_poslaniec) / WinPop - w zaleznosci od systemu operacyjnego. Dodaj dany komputer z sieci LAN do listy kontaktow i wyslij do niego wiadomosc przez kLAN - efekt jest identyczny (na ogol ;-)) z wklepaniem odpowiedniej formulki z poziomu wiersza polecen (zakladajac ze na komputerze-odbiorcy nie jest w tym momencie uruchomiony Konnekt z kLAN-em).
2 - Jezeli zle Cie zrozumialem i chodzi Ci o jeszcze jedna wtyczke, ktorej dzialanie polegaloby jedynie na tym ze w Konnekcie mialbys dodatkowe okienko do wpisania polecenia /net send bla blablabla to nie bardzo widze sens takiej wtyczki - ja od tego mam skrot do cmd.exe w pasku narzedzi...
case
bosh!!!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil:

wezcie mnie stad!!!!!!!!

---------------------------
rap4u.prv.pl
kurt
(cytat) chodzi Ci o jeszcze jedna wtyczke, ktorej dzialanie polegaloby jedynie na tym ze w Konnekcie mialbys dodatkowe okienko do wpisania polecenia /net send bla blablabla to nie bardzo widze sens takiej wtyczki - ja od tego mam skrot do cmd.exe w pasku narzedzi. (cytat)

tak o to mi chodzi, aby nie musiec za kazdym razem odpalac wiersza polecen, wpisywac net send blabal lalal, a moc to zropic przy pomocy komunikatora uzywajac np ctrl+c...
a co do sensownosci takiego rozwiazania to nie musisz widziec sensu smile.gif
Ja tez nie musze widziec sensu instnienia konekta skoro mam g-g, tlen ktory obsluguje gg, mirande i icq. Nie musze widziec sensownosci i stnienia wtyczki k.lan skoro jest popup i net send z wiersza polecen . Chodzi poprostu o wygode.
SandmmaN
QUOTE(kurt)
Ja tez nie musze widziec sensu instnienia konekta skoro mam g-g, tlen ktory obsluguje gg, mirande i icq. Nie musze widziec sensownosci i stnienia wtyczki k.lan skoro jest popup i net send z wiersza polecen .

O wlasnie! I moze na tym poprzestanmy.
...no further comment...
kurt
QUOTE(SandmmaN)

O wlasnie! I moze na tym poprzestanmy.
...no further comment...


hmm nie rozumiem ... czy cos nie tak z tym watkiem i moja propozycja ???
hao
Kurt, chodzi o to, że wtyczka kLAN POTRAFI wysyłać wiadomości w tym samym formacie co net send... Wystła w formacie WinPopupa wtedy, gdy nasz, lub rozmówcy status to niedostępny...
Olórin
QUOTE(\"kurt)
Ja tez nie musze widziec sensu instnienia konekta skoro mam g-g, tlen ktory obsluguje gg, mirande i icq.

jak bedziemy tak myslec to dojdziemy do:
poco uczyc sie pisac, wszystko mozna powiedziec
komputery są niepotrzebne, mamy liczydło, encyklopedie, grac można na boisku
itd.

Konnekt jest że tak powiem Polską Miriadną... narazie obsługuje tylko gg i winpopup'a ale z czasem dojdzie jabber, tlen, może icq smile.gif no i niema tyle błedów co orginał smile.gif))) i ma wiele przydatnnych funkcji biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.