Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: :Import kontaktów z serwera:
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
BigSmile
Szukałem na forum konnekta ale nie znalazlem wiec prosze nie krzyczec o ile to juz bylo.
Moj problem jest taki
Mam wyeksportowana spora liste kontaktow na serwer gg czes ludzi posiada numerki gg a czesc to tylko numery telefonow
Przy wykonaniu importu KONEKTEM nastepuja niezle zjawiska
Osoby ktore mialy tylko numery telefonow posiadaja odrazu numer gg zmienia sie to w wiekszosci ludzi w liscie ... fajne jest tez to ze zmienia sie rowniez pole TWOJE DANE-> Wyswietl jako
Staram sie byc na bierzaco z konektem i aktualizuje go jak pojawi sie cos nowego
Moze to tylko u mnie ... jak tak to co mam zrobic bo poprawianie nie bardzo mnie bawi a pendriva jeszcze nie mam aby miec mobilnego KonnEkCioRa

Pozdrowki


PS.Problem wystepowal gdy:
Exportowalem przez gg sciagalem na konekta;
Exportowalem do pliku i sciagalem do konekta
Exportowalem konektem do pliku i na serwer i wciagalem to do konekta
zimaq
Przy imporcie do GG też mam takie porozwalane grupy i kontakty. Czyżby Gadu-Gadu Sp. z.o.o. coś pozmieniało? Czy błąd k? Wypadało by poprawić jeśli to drugie ( k. 0.6.22.137 )
Nie wiem jak wygląda importowanie w k. bo nic nie używałem tej funkcji od pierwszej instalacji smile.gif))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.