Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konferencja - nie widze co kto pisze!
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
snooze
Właśnie kumpel mający GG założył Konferencje gdzie był jeszcze kumpel który również miał GG - tylko ja mam Konnekt. I oni pisali a ja nic nie dostawałem, nawet jak ja zakładałem konferencje to oni nie widzieli co pisze :| Mam najnowszą wersje Konnekta 0.6.22.137
Sleeva
mam to samo. 3 osoby, wszystkie dostepne, ja mam pusto w okienku, mnei widza wszyscy.
Aule
Ja takie wiem, że takie problemy są czasem nawet u osb które mają org. GG...
snooze
Tyle że w poprzedniej wersji było OK
Sleeva
QUOTE(snooze @ 13.09.2005 - 13:19)
Tyle że w poprzedniej wersji było OK
*



zaczelo sie po dzisiejszym updacie do .137

do tej pory problemy z konferencja byly tylko jak jedna z uczestniczacych osob byla niewidoczna. huh.gif
Puma
Sprawdziłem mnie widać a ja nic nie widzę sad.gif
wallie
U mnie po updacie to samo... nie dochodzą do mnie wiadomości od ludzi z konnektem, gg i mirandą. Nie dochodzą żadne wiadomości - nie ważne czy kontakt jest dostępny czy nie i czy konferencję zaczynam ja czy ktoś z innym komunikatorem...
Mikołaj
Ta sama sytuacja, co więcej po powrocie do poprzedniej wersji wtyczki problem pozostaje. Może wina GG? Czy przypadkiem komuś bez update'a nie stało się dzisiaj to samo?

[EDIT] Konnekt przywrócony z rar', konnferencja nadal nie odbiera wiadomości, chyba rzeczywiście to GG, przynajmniej ja nie widzę już innej mozliwości...
SKRYTOBOJCA
Oooo widze, ze nie jestem sam, wczoraj mialem reinstal windowsa, sciagnalem sobie nowa paczke, zaktualizowalo sie potem wszystko ladnie i konferencja nie dziala :/

Inni mnie widza ja nikogo :/
SKRYTOBOJCA
0.6.21.121

Jako, ze konferencja jest dla mnie priorytetem zainstalowalem starsza wersje i dziala !!

Sciagnijcie jeszcze troche nowsza wersje wtyczki konnferencja
0.1.0.7

Pozdrawiam

Sory za drugi post pod rzad.
TaO
Do tego jest opcja "edytuj" tongue.gif - sluzy do edytowania swoich postow

Hmmm umnie z Konferencja jest wszystko ok
ORI
Potwierdzam ten problem, chyba wiem co moze byc tego powodem, ale nie jestem do konca pewien, problemu sie zaczely prawdopodobnie po aktualizacji biblioteki libgadu... Ma ktos moze wersje sprzed poprawek ?
skolima
Ja mam wersję sprzed poprawek. Brat dziś, owszem , zainstalował nowego Konnekta. Przeczytał watek na forum, sprawdził - konferencje nie działają.

Wywaliłem nową wersję, przywróciłem cały folder (wersja sprzed weekendu), usunąłem wpisy z rejestru... No effect.

Wygląda, jakby pechowo zsynchronizowały się zmiany z jakimiś wałkami w GG. Sprawdzał ktoś inne IM na libgadu (kadu, miranda etc.)?
snooze
Myślicie że wydadzą szybko kolejną wersje z poprawką?!?
Sleeva
Oby, wlasnie przeinstalowalem konnekta /pelna paczka 137/ i nadal nic. najsmieszneijsze ze kumpel wczoraj tez updatowal K. i u niego dziala normalnie
DoIY
Problem mialem, kiedy mialem .137 jeszcze z bety... reinstalacja konnekta pomogla
wasiu
U mnie to samo, nawet nie pokazuje sie w konnekcie ze ktoś zrobił ze mną konferencje (koleś i mój drugi numer gg-gg7.0). W historii też się nic nie zapisuje
najnowsze libgadu, konferencja 0.1.0.7, K .137
skolima
Już doszedłem. Problem leży w najnowszym libgadu (ściąganym AUTOMATYCZNIE z gg.dll). Po podmianie na starsze (np. 1.180.3.0, z poprzednij paczki) konferencje działają... z tym, że w tamtym libgadu wykryto krytycznego buga pozwalającego na zdalne wywoływanie procedur.
riddle
Dobrze że mam kopię zapasową. Dzięki skolima za dojście do przyczyny. smile.gif
hao
Wykrywanie krytycznego buga jest nadgorliwe... Błąd jest w rozpracowaniu... Szkoda że wczesniej nikt (dzięki Skolima) osobiście nie zwrocil mi uwagi wink.gif
ORI
Przeciez ja pare postow wyzej napisalem ze to jest prawdopodobnie wina libgadu... Dlatego prosilem o starsza wersje zeby sprawdzic to...
Skolima moglbys podrzucic starsza wersje libgadu ?
hao
Remedium siedzi na centralce beta smile.gif Jak wypadnie pomyslnie znajdzie sie tez w paczce i na głównej...
ORI
Sprawdzilem i dziala smile.gif Hao wielkie dzieki!
snooze
Przepraszam... widzę że się temat rozkręcił nieco heh... ale czy mógłby mi ktoś wyjaśnić czy wyjdzie jakaś nowa wersja Konnekta z poprawką?!? Bo według mnie powinna bo wiele osób ściąga bezmyślnie nową wersje nie czytając forum :/
skolima
snooze, ty też do nich najwyraźniej należysz. przecież masz 2 posty wyżej odpowiedź...

jeszcze jedno - kudos go to my brother - bo 3 godzniy mieszał z różnymi wersjami dll'ek, żeby dokładnie namierzyć problem...
snooze
skolima jakby co to ja ten problem na Forum zgłosiłem! Więc troche respektu!!!!!!! Poza tym nie każdemu cokolwiek mówi "Remedium siedzi na centralce beta" ... Że Wy rozumiecie to fajnie, ale jest wiele osób które wolały aby ktoś prościej to wyjaśnił - W tym ja.
jiobel.
@snooze: respekt, respekt, respekt - to jest trochę, czy jeszcze za mało?
Prościej? Ściągasz se z centralki Beta i elo rap! Prosto?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.