Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Komunikator AQQ!
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Lukas77
Pojawił się nowy komunikator Polski AQQ, ktoś go może testowałł? Mi tam nie chciało się go instalować, ale może jest coś godnego uwagi co możnaby było podchwcić hehe. To strona projektu:
http://www.myportal.pl/akuku.php
Flind
ja go testowałem jakis tydzien temu i wzoraj tez bo jakas nowawersja sie pojawiła. Nie jestem zbytnio zachwycony tym programem. Nie ma tam nawet importowania kontaktow z GG a z ICQ tez mozna tylko z jednej wersji importowac kontakty bo np z lite juz mi niechciał sciagnac. Jedyne co tam jest a brakuje mmi w konnekcoie to to ze jest sprawdzanie poczty. Pozatym strasznie zwalnia ten nowy komunikator system. nawet przy pełnym wypasie na ICQ tak nie zawalał syste\mu ICQ co łasnie ten AQQ. Umnie na mym pentiumie I i 80 ramu jak wszystko łądnie chodzi to po odpaleniu AQQ zaczynami sie ciac
Teraz mozna juz importowac kontakty i problemy ze zwalnianiem programu, wystepuja gdy proobujesz sie laczyc z icq... that'sall
;]
Olórin
niewiem poco powstają te komunikatory portalowe...nie lepiej by było gdyby stawiali serwer jabbera wypasiony w wszelkie transporty i swój portalowy klient??
k4410ph
czesto slysze tutaj komputerowcow ktorzy maja pentiumy 1 i 2 witam w klubie smile.gif
Arlathan
wracajac o tematu, testowalem aqq przez ponad dwa tygodnie. aqq jako komunikator sam w sobie nie byl zly, mial ciekawe funkcje (jedna jaka mi sie przydala to np. powiadamianie o wybranym programie w tv, dzieki temu nie opuscilem pewnego meczu)...
lecz nie ma co ukrywac byl przebajerzony..
problemy z logowaniem na poczatku, czasem nie logowal sie automatcznie, no i co bylo mowione zwalnia system. wyglad mial calkiem - calkiem, stosunkowo za duzo do wypelnienia przy rejestracji...
no i wada, mala populrnosc, teraz przy ok 11000 uzyszkodnikow w tym wiekszosc nieaktywnych nie stanowi konkurencji na polu komunikatorow.
joystick
ale ktoś zadał sobie tyle trudu aby skomunikować go z ICQ. A kiedy, kiedy, nasz Konnekt kochany...
nix
zdrajcy!!! =O]
Lukas77
Nie zdrajcy, tylko z wielu pieców lubimy chleb jeść...
Olórin
QUOTE(Lukas77)
Pojawił się nowy komunikator Polski AQQ, ktoś go może testowałł? Mi tam nie chciało się go instalować, ale może jest coś godnego uwagi co możnaby było podchwcić hehe.

wja wiem....obsługę icq :] tyylko żeby tak kompa nie muliło
Olórin
http://wiadomosc.info/?s=&pass=1&mod=arts&...=rid&gotolast=1

QUOTE
Na witrynie My Portal istnieje możliwość zakupu niskich, unikatowych numerów AQQ. Numery można nabyć od 50 zł. w specjalnym sklepiku przygotowanym przez serwis.




QUOTE
Cena jednego numeru AQQ zależy od stopnia jego skomplikowania w zapisie. Numery typu:

1000, 2000, 3000... - cena: 400zł
1010, 2020, 1212... - cena: 300zł
1111, 2222, 3333... - cena: 200zł
1234, 4321, 6789... - cena: 100zł

Każdy inny numer 4 cyfrowy - cena: 50zł

Można też kupić sobie 3 cyfrowy numer. Numery te są jednak dosyć drogie:

100, 200, 300... - cena: 900zł
101, 202, 303... - cena: 800zł
111, 222, 333... - cena: 700zł
123, 456, 987... - cena: 600zł

Każdy inny numer 3 cyfrowy - cena: 500zł


ROTFL
piotr.ek
QUOTE(joystick)
ale ktoś zadał sobie tyle trudu aby skomunikować go z ICQ. A kiedy, kiedy, nasz Konnekt kochany...

Bardzo sluszna uwaga...
case
LOOOOL 100, 200... 500 zl za jakis numer ??? laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Sija
QUOTE(case)
LOOOOL 100, 200... 500 zl za jakis numer ???  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif


http://marcoos.jogger.pl/comment.php?eid=2...&startid=200402 ;]
arkadyjczyk
Olórin a Ty swój do gg to za ile kupiłeś :?: biggrin.gif
Aule
Hehe. Olórin sie nie przyzna. Mi ledwo powiedział :wink:
case
ja tez wiem tongue.gif ...do tego nie chcial sie podzielic :evil: :twisted: :evil:
drivex
QUOTE(case)
ja tez wiem  tongue.gif ...do tego nie chcial sie podzielic  :evil:  :twisted:  :evil:


pewnie kradzione tongue.gif sam mam 2 takie hehe smile.gif
sleesh
Nie , podobno dostal go od kogos =]
Olórin
Nie kupowany i nie kradziony, z ruskiego przemytu :twisted: :twisted:
Zakrn
I czym wy się chwalicie... Ja to mam super numerek... Jak ktoś chce to za 1000 euro :wink: :wink: :wink:
dopalacz
Na jednymz pierwszych postów ktoś napisal ze nie ma w konnekcie mozliwosci sprawdzania poczty a jadnak... ostatnio sciagnołem wtyczke o nazwie "mail" poszukaj w wtyczkach smile.gif :twisted:
dopalacz
To wkoncu warto instalować ?
Olórin
treścią posta jest poniższy obrazek

Załączniki

pienio
owned!
case
hahah! dobre pienio :!:

...ja bym jeszcze zrobil z tego avatara tarcze i porzucal rzutkami laugh.gif laugh.gif

agresjaaaaaaaaaaaa ! :evil:
arkadyjczyk
A może ktoś napisze jakiś dodatek do forum, żeby w opcjach można było ustawić sobie jakich użytkowników chcemy ignorować i ich posty nie byłyby wyświetlane. Baaaaardzo by się to przydało.
piotr.ek
Ej no, nie przezywajcie juz tak smile.gif Niech sie koles nacieszy, i tak biedny jest... wink.gif Pomylilem sie jednak, co do zabawek dla dopalacza, tutaj sa wlasciwe: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=24921823 i http://www.allegro.pl/show_item.php?item=24801489 (sadzac po tym, co widac na jego blogu)
pienio
hmm.. gdzieś słyszałem, że nie ważne jak ludzie o nas mówią, ważne że mówią.
może dopalacz wciela to w życie? jeśli tak to gratulacje, bo naprawdę ci sie udało.

EDIT: piotr.ek: hahaha! rzeczywiście zabawka w sam raz dla dopalacza! biggrin.gif
Olórin
QUOTE(case)
hahah! dobre pienio  :!:

Trudno się nie zgodzić biggrin.gifD

QUOTE
...ja bym jeszcze zrobil z tego avatara tarcze i porzucal rzutkami  laugh.gif  laugh.gif

agresjaaaaaaaaaaaa ! :evil:

buhehehe wink.gif
Przemekc1
QUOTE(arkadyjczyk)
A może ktoś napisze jakiś dodatek do forum, żeby w opcjach można było ustawić sobie jakich użytkowników chcemy ignorować i ich posty nie byłyby wyświetlane. Baaaaardzo by się to przydało.


Zgadzam sie. Najbardziej wk..... mnie ten cały"dopalacz" cały czas nabija sobie posty, jeden pod drugim...
lhs
A ty co robisz?? Sprawa dopalacza jest już zamknięta - ostatniego posta napisał 7.5.2004.
Przemekc1
QUOTE(lhs)
A ty co robisz?? Sprawa dopalacza jest już zamknięta - ostatniego posta napisał 7.5.2004.


EEEE... Sorki nie wiedzialem :oops: :oops: :oops:
Aule
ostatnio go nie ma biggrin.gif Moze któryś z moderatorów/adminów stanął na wysokości zadania.
EDIT: sorki stronki nie odświerzyłem.
[Lu]Q.Z
może nie najlepsze miejsce na to, ale....

DZIEKI WAM(modzi i admini tongue.gif) ZA TO(usuniecie dopalacza) !!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.