Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: instalacja konnekta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
kurt
proponuje aby byla tez mozliwosc pobrania konnekta w zipie. Te ostatnio wprowadzone instalatory lekko mnie denerwuja.
hao
A czemu denerwują? Ostatecznie mogę dorzucić zipa ale lekko mi się nie chce pisać kolejnego skryptu pakującego...

Zwłaszcza, że Ciebie dotyczą tylko aktualizacje...
undying
Hehehe moze denerwuja dlatego ze ostatnio co pare dni byla aktualizacja i w takich wypadkach lepiej by bylo zipka rozpakowac,pliki zastapic myk myk niz sciagac i bawic sie w instalowanie co jakis czas hehehehe smile.gif
winthux
A to i tak więcej ściągania. K zajmuje teraz ok. 1,5 mb a wcześniej niecałe 900 kb ;)
hao
Instalator to ~120 KB dodatkowe. Mniej więcej tyle waży sama strona z plikami do pobrania, więc chyba nie jest to aż tak dużo...

Generalnie, nie rozumiem o co chodzi z "bawić się instalatorami"... Zamiast "zapisz" dajesz "otwórz", czekasz chwile, chyba 4 kliknięcia w "dalej" i gotowe...
Puma
Instalator to fajna rzecz, nie rozumiem o co to całe zamieszanie. Co za różnica czy to zip czy nie ?! :wink:
shw
zwlaszcza, ze jakis czas temu byly konkretne prosby, aby K mial swoj instalator...
nie wiem w czym problem - mi tam pasuje (chociaz wiem, ze dla np. posiadaczy modemow moze byc to lekko uciazliwe przy czestych aktualizacjach, no ale coz - to jest beta i ma wszystkie bety przywileje)
[a jezeli chodzi o zipa to kiedys podawalem ciekawe (moim zdaniem) rozwiazanie]
Olórin
mam taką propozycje co do instalatora-żeby pamiętał katalog instalacji konnekta, bo ja mam K na 2giej partycji(nietrzeba robic backupu przy reinstalu:))
hao
Instalator pełnej wersji zapamiętuje... INstalator aktualizacji już nie... Jak chcesz żeby zapamiętał ścieżkę, zainstaluj którąś z paczek...
kurt
QUOTE(hao)
A czemu denerwują? Ostatecznie mogę dorzucić zipa ale lekko mi się nie chce pisać kolejnego skryptu pakującego...

Zwłaszcza, że Ciebie dotyczą tylko aktualizacje...


moze dlatego ze jako managera plikow uzywam windows commandera, gdzie rozpakowanie zipa jest znacznie prostsze niz instalowanie (nie trzeba wciskac zadnego next czy accept smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.