Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konnekt to syf :|
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
j.h.hudy
a więc tak , ciągle są problemy z konnektem,znikneły mi kontakty gsm nie wiem czemu :| a jak pisze do kokolwiek wiadomość !!! to pisze w oknie rozmowy że ja to Iwona :!!!
co to jest ??!!
psota
strzałka przy ustawieniach => twoje nade i zmień wyświetlaj jako z Iwona na np. JA lub j.h.hudy
winthux
Zdaje mi się, że chyba nie ten profil...
j.h.hudy
sorki że tak mnie poniosło ale nerwowy dzień mam dzisiaj ... , już jest ok ,tylko skąd tam sie wzieła Iwona ???

i czemu konnekt nie wyświetla numerów gsm ???
GuZiK
Ja tak keidyś mialem, przy zakladaniu nowego profilu i importowaniu listy ustawialo mi moje dane na takei jakie miał jeden kontakt GSM...
j.h.hudy
dziwne ... importuje kontakty z pliku txt na którym są kontakty gsm,a konnekt ich po prostu nie widzi !!!!
a najlepsze jest to że na starszej wersji Konnekta Było wszystko ok ....
MrMacphisto
Potwierdzam. Import kontaktów nie działa poprawnie. Telefony się wywalają i tworzą sie dziwne rzeczy w w zakładce "Twoje dane".
Pozdrawiam
arct!c
albo moze masz wlaczone filtrowanie.
NelQ
Co do importu to hao już rozwiązał problem (poprawka dostępna na centralce beta, lada chwila powinna się pojawić nowa paczka z tą poprawką) KLIK
j.h.hudy
na centralce beta nie ma tego czegoś ... , zaktualizowałem wszystko co sie da i dalej lipa ..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.