Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z usługami
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
zukers
witam,
mam taki problem ze laczy mnie z serwerem <chrome.pl> pisze w statusie dostepny itd, ale jak klikne na uslugi to wyswietla mi sie cos takiego:
user posted image

w czym jest problem dlaczego nie chce wyswiatlac mi podstawowych uslug?

pzdr
Wojtek
skolima
Rozwiń drop-downa, wybierz z listy serwer, któryego używasz, zobaczysz listę usług. Jest to owszem, nieintuicyjne, i zostanie poprawione... kiedyś.
zukers
jesli chodzi Ci o ta liste na tym zdjeciu zalaczona to niestety ona sie nie rozwija jest tylko moja nazwa uzytkowanika jak tu pokazane...
Sad
No to wpisz normalnie server. Jak ja wpisze tam Sad to tez otrzymuje "Sad" ;>
zukers
QUOTE(Sad @ 14.09.2005 - 19:17)
No to wpisz normalnie server. Jak ja wpisze tam Sad to tez otrzymuje "Sad" ;>
*



dzieki wielkie bracie - działa biggrin.gif
hao
Hmmm, u mnie zrodla zawieraja nowsza wersja niz aktualna... Nie maja wyzej wymienionego bledu... ale nie pamietam co bylo tam zmieniane... wrzuce na bete...
saCOOL
to może ja się dopisze z problemami..
chce mieć w Konnekcie konto AIM
zrobiłem kopie jabbera, no i teraz jest problem.. Próbuje się rejestrować na serwerach jabbera na bramkach AIM, wpisuje login i hasło, pisze że operacja się powiodła, dopisuje mi jakiś kontakt do listy, po jakimś czasie pisze do mnie ten kontakt (server) że autoryzacja udała się pomyślnie, w ustawieniach wpisuje server login i hasło.. No i nie chce się skubany i tak łączyć sad.gif nie mam pojęcia co jest grane sad.gif..

EDIT:
Jeśli ktoś ma chwilkę żeby mi pomóc, proszę, niech się odezwie na gg: 2037502, będzie prościej niż pisać na forum..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.